پشتیبانی: 09182096785

تاتوی موقت با حنا

Temporary henna tattoo

گروه محصول : لوازم آرایشی
تاریخ آپدیت قیمت : ۱۴۰۲/۷/۴
وضعیت: فروش فعال
گارانتی:
مختصری از ویژگی های این محصول :
نوع :
حنای قیفی
ماندگاری :
5 الی 10 روز
رده سنی :
کودکان و بزرگسالان
تعداد طرح ها :
یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
اقلام همراه :
- حنای قیفی
- یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
۱۷۰/۰۰۰ تومان
درباره محصول

حنا یکی از قدیمی ترین مواد آرایشی است که از مواد طبیعی و سالم ساخته شده است. تاتوی حنا یکی از زیباترین و در عین حال سالمترین روش ها برای آرایش و زیبایی پوست است که اخیرا در اکثر کشورها مد شده است. این ست شامل یک حنای قیفی با یک برگ پر از طرح های زیبا می باشد.
قیفی بودن حنا کار با آن را بسیار راحت تر کرده و به راحتی و بدون هیچ استرسی می توانید تاتوهایی زیبا بر روی پوست تان بزنید. ماندگاری این تاتوها به این بستگی دارد که به آن قسمت چقدر آب بخورد، ولی بطور معمول بین 5 تا 10 روز این تاتوی موقت بر روی پوست باقی می ماند.

 

تاتوی حنا


نحوه انجام دادن تاتوی موقت حنا نیز بسیار آسان است، ابتدا قسمتی از پوست تان را که می خواهید تاتوی موقت بزنید شسته و کاملا خشک کنید، سپس شابلون مورد نظر را از روی برگه کنده و روی پوست تان بچسپانید. در ادامه حنای قیفی را برداشته و داخل شابلون را از حنا پر کنید، بطوریکه پوست کاملا در بین حنا محو شود. پس از زدن حنا حدود 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا حنا کاملا خشک شود و سپس شابلون را برداشته و دست تان را بشویید تا حناهای اضافی پاک شوند.

 

حنای قیفی


طرح های همراه حنا به صورت رندوم فرستاده می شوند. در صورتیکه هر کدام از برگه ها نظرتان را جلب کرد می توانید پس از ثبت سفارش در بخش توضیحات یا از طریق پشتبانی شماره برگه مورد نظری که می خواهید برایتان ارسال شود را اعلام کنید.

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
نوع
حنای قیفی
ماندگاری
5 الی 10 روز
رده سنی
کودکان و بزرگسالان
تعداد طرح ها
یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
اقلام همراه
- حنای قیفی
- یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha