پشتیبانی: 09182096785

تاتوی موقت با حنا

Temporary henna tattoo

گروه محصول : لوازم آرایشی
تاریخ آپدیت قیمت : ۱۴۰۳/۳/۳۱
وضعیت: فروش فعال
گارانتی:
مختصری از ویژگی های این محصول :
نوع :
حنای قیفی
ماندگاری :
3 الی 10 روز
رده سنی :
تمامی رده های سنی
تعداد طرح ها :
یک برگه A4 پر از شابلون های مخصوص تاتو با حنا
اقلام همراه :
- حنای قیفی
- یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
۳۱۳/۰۰۰ تومان
درباره محصول

تاتو با حنا نوعی از تاتو است که با استفاده از رنگ حنا بر روی پوست ایجاد می شود. حنا یک رنگ طبیعی است که از برگ گیاه حنا استخراج می شود و به صورت پودر یا پاستا مانند عرضه می شود. با استفاده از ابزارهای و روش‌های خاص، حنا روی پوست قرار داده می شود و بعد از چند ساعت اجازه می دهند تا حنا خشک شود. پس از خشک شدن، حنا روی پوست باقی می ماند و طرح یا نقشی که با استفاده از حنا روی پوست ایجاد شده است، ظاهر می شود. این نوع تاتو موقت است و بعد از چند روز تا چند هفته از بین می رود.

 

قیمت تاتو موقت

 

حنا یکی از قدیمی ترین مواد آرایشی است که از مواد طبیعی و سالم ساخته شده است. تاتوی حنا یکی از زیباترین و در عین حال سالمترین روش ها برای آرایش و زیبایی پوست است که اخیرا در اکثر کشورها مد شده است. این ست شامل یک حنای قیفی با یک برگ پر از طرح های زیبا می باشد.
قیفی بودن حنا کار با آن را بسیار راحت تر کرده و به راحتی و بدون هیچ استرسی می توانید تاتوهایی زیبا بر روی پوست تان بزنید. ماندگاری این تاتوها به این بستگی دارد که به آن قسمت چقدر آب بخورد، ولی بطور معمول بین 5 تا 10 روز این تاتوی موقت بر روی پوست باقی می ماند.

 

تاتوی حنا


نحوه انجام دادن تاتوی موقت حنا نیز بسیار آسان است، ابتدا قسمتی از پوست تان را که می خواهید تاتوی موقت بزنید شسته و کاملا خشک کنید، سپس شابلون مورد نظر را از روی برگه کنده و روی پوست تان بچسپانید. در ادامه حنای قیفی را برداشته و داخل شابلون را از حنا پر کنید، بطوریکه پوست کاملا در بین حنا محو شود. پس از زدن حنا حدود 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا حنا کاملا خشک شود و سپس شابلون را برداشته و دست تان را بشویید تا حناهای اضافی پاک شوند.

 

قیمت و خرید تاتوی موقت حنا


طرح های همراه حنا به صورت رندوم فرستاده می شوند. در صورتیکه هر کدام از برگه ها نظرتان را جلب کرد می توانید پس از ثبت سفارش در بخش توضیحات یا از طریق پشتبانی شماره برگه مورد نظری که می خواهید برایتان ارسال شود را اعلام کنید.

همانطور که در گالری تصاویر بالای صفحه می بینید در گوشه هر کدام از برگه ها یک شماره قید شده است. در هنگام خرید تاتوی موقت با حنا در قسمت توضیحات می توانید شماره برگه ای که دوست دارید را قید کنید. یا می توانید شماره برگه را به شماره موبایل پشتیبانی از طریق sms یا واتساپ ارسال کنید. در صورتیکه هیچ برگه ای را انتخاب کنید برگه ای که برایتان ارسال خواهد شد بصورت رندوم انتخاب می شود.

 

تاتوی موقت با حنا


شابلون حنا فانتزی که همراه این محصول است پر از طرح های زیبای دخترانه و پسرانه هستند. قیمت تاتوی موقت حنا نسبت به کیفیت و زیبایی که دارد بسیار مناسب است. می توانید همین این محصول را در سایت بانه ناب خریداری کنید.

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
نوع
حنای قیفی
ماندگاری
3 الی 10 روز
رده سنی
تمامی رده های سنی
تعداد طرح ها
یک برگه A4 پر از شابلون های مخصوص تاتو با حنا
اقلام همراه
- حنای قیفی
- یک برگه A4 پر از طرح های زیبا
نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha