پشتیبانی: 09182096785

دستگاه حجم دهنده لب

Lip volumizer

گروه محصول : لوازم آرایشی
تاریخ آپدیت قیمت : ۱۴۰۲/۷/۴
وضعیت: موجود نیست
مختصری از ویژگی های این محصول :
برند :
Lippy
اندازه :
5*15 CM
وزن :
80 Gr
رنگ :
سبز
جنس :
پلاستیک
موجود نیست
درباره محصول

 عده زیادی از خانم ها دوست دارند که لب هایی برجسته و حجیم داشته باشند اما در مقابل دوست ندارند که آن را از طریق راه های پرخطر مانند تزریق ژل و یا عمل جراحی انجام دهند. پیشنهاد ما برای این خانم ها، دستگاه حجم دهنده لب LiPPy می باشد که بدون هیچ عوارض جانبی به مرور لب های شما را برجسته تر می کند. شما با استفاده از این دستگاه می توانید بدون صرف هزینه اضافی، عوارض جانبی و در کمترین زمان لب هایتان را حجم دهید.
نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که از طریق دهش و دمش هوای موجود در محفظه و ایجاد خلاء، بر روی بافت ها و عضلات لب هایتان تاثیر می گذارد و به مرور زمان لب هایتان را برجسته تر می کند.  با کمک این دستگاه با روش های پرخطر مانند پروتز، تزریق ژل و چربی خداحافظی کرده و بدون هیچ عوارضی لب  هایتان را به شکل مورد نظر درآورید.

 

دستگاه حجم دهنده لب

 

نحوه استفاده از دستگاه حجم دهنده Lippy

همانطور که در بالا اشاره کردیم این دستگاه با ایجاد خلاء و مکش باعث برجسته تر شدن لب هایتان می شود. این دستگاه از دو بخش مجزا درست شده است. یکی از قسمت ها دسته و قسمت دیگر بدنه آن است. ابتدا بدنه  دستگاه را بر روی لب هایتان طوری قرار دهید که هیچ هوایی از آن خارج نشود. سپس دسته آن را به آرامی بکشید و چند ثانیه نگه دارید. این کار را چند بار در روز انجام دهید تا به مرور لب هایتان به صورت دائمی حجم بگیرند.
همچنین اگر قصد رفتن به مهمانی را دارید و از لب هایتان راضی نیستید نیم ساعت قبل از رفتن از این دستگاه استفاده کنید تا لب هایتان به صورت موقت (حدود 5 ساعت) حجم بگیرند. همانطور که گفتیم تکرار مداوم این کار در روزهای بعد به حجم گرفتن دائمی لب هایتان کمک می کند. اما زیادی از حد آن را انجام ندهید و هر وقت احساس درد یا کبودی کردید آن را کنار بگذارید.

 

افزایش حجم لب

 

مزایای استفاده از دستگاه حجم دهنده لب Lippy

  • -    حجیم شدن لب ها به صورت موقت در چند ثانیه
  • -    100% طبیعی
  • -    بدون داشتن عوارض جانبی
  • -    راهی ساده و بدون دردسر برای برجسته کردن لب ها
  • -    صرفه جویی در هزینه و زمان

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
برند
Lippy
اندازه
5*15 CM
وزن
80 Gr
رنگ
سبز
جنس
پلاستیک
نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha