پشتیبانی: 09182096785

روش های ارسال سفارش و قوانین

خرید از بانه

پس از آنکه از طریق سایت یا بصورت تماس تلفنی یا واتساپ سفارش خود را ثبت کردید در روز کاری بعد سفارش شما تحویل پست داده شده و بصورت پیشتاز ارسال می شود. روال کاری ما این است که سفارشات هر روز را روز کاری بعد تحویل پست خواهیم داد و بصورت رایگان ارسال می کنیم. اما ممکن است بعضی از خریداران عجله داشته باشند و بخواهند زودتر سفارش خود را تحویل بگیرند، روش های دیگری نیز برای ارسال کالا وجود دارد.
در ادامه به معرفی انواع روش های ارسال کالا خواهیم پرداخت:

 

1- ارسال با پست پیشتاز    

روال معمول و پیشفرض سفارشات به این صورت است که آن را با پست پیشتاز ارسال می کنیم. در این روش قبل از ارسال باید هزینه کامل محصول خریداری شده پرداخت شود. به عنوان تخفیف و تشویق مشتریان عزیز ارسال با پست پیشتاز بصورت رایگان انجام شده و هیچ هزینه ای بابت ارسال پرداخت نخواهید کرد. مدت زمان رسیدن کالا با پست پیشتاز به فاصله بین شهر مقصد و شهر مبدا یعنی بانه بستگی دارد. هر اندازه که شهر مقصد به بانه نزدیکتر باشد سفارش زودتر به دست خریدار می رسد. اما بطور معمول 4 تا 5 روز کاری طول می کشد تا سفارش به دست خریدار برسد.

 

2- ارسال با تیپاکس

در این روش زمان انتظار برای دریافت کالا کمتر از روش پیشتاز بوده و حدودا 3 روزه به دست شما خواهد رسید. اما هزینه آن نسبت به پست پیشتاز بیشتر بوده و خریدار باید هنگام دریافت کالا هزینه ارسال را به مامور تیپاکس پرداخت کند. در این روش نیز باید قبل از ارسال کالا هزینه کامل آن پرداخت شود.

 

3- ارسال با باربر شخصی

به علت اینکه بانه یک شهر مرزی است شرکت پست قابلیت پرداخت در محل را به دلیل جلوگیری از قاچاق کالا برای محصولات ارسال شده از بانه پشتیبانی نمی کند. اما می توانیم محصول خریداری شده شما را با باربر شخصی برایتان ارسال کنیم. هزینه این روش به قیمت کالا و فاصله شهر مقصد از بانه بستگی دارد. باید قبل ارسال کالا هزینه ارسال واریز شده و هزینه محصول پس از دریافت و تست کالا به باربر داده خواهد شد. این روش بیشتر مختص افرادی است که بطور کامل به سایت بانه ناب اعتماد ندارند و ترجیح می دهند که پس از دریافت کالا هزینه آن را پرداخت کنند.

 

4- ارسال با اتوبوس و سواری بین شهری

این روش برای افرادی مفید است که می خواهند محصول خریداری شده را یکی دو روزه دریافت کنند. باید قبل از ارسال کالا هزینه محصول کامل پرداخت شده و هزینه ارسال نیز هنگام دریافت کالا به راننده تحویل داده شود. البته این روش فقط برای شهرهایی است که اتوبوس یا سواری مستقیم از بانه دارند.

 

قوانین برگشت وجه

پس از ثبت سفارش توسط شما، محصول مورد نظر را بصورت کامل تست خواهیم کرد سپس ارسال می کنیم  (از تست کالا نیز فیلم گرفته شده و برای جلب اعتماد شما نام خریدار را نیز هنگام تست کالا اعلام خواهیم کرد). شما نیز پس از دریافت کالا 48 ساعت فرصت دارید تا کالا را بصورت کامل تست کرده و در صورت داشتن مشکل می توانید آن را مرجوع کرده و هزینه پرداخت شده را دریافت کنید یا یک محصول سالم برایتان ارسال شود.