پشتیبانی: 09182096785

درباره ما

درباره بانه ناب

سابقه کار ما با وبسایت های فروشگاهی به 8 سال پیش یعنی سال 1392 برمی گردد که در این مدت توانسته ایم سایت های زیادی برای مشتری هایمان طراحی کنیم. سال 99 تصمیم گرفتیم که خودمان نیز وارد کسب و کارهای مجازی شده و شروع به طراحی سایتی کار آمد و حرفه ای کردیم. به این دلیل اسم سایت را بانه ناب گذاشتیم چون بعضی از مشتری ها که دنبال کالاهای خاص بودند در پیدا کردن این کالاها دچار مشکل می شدند. به همین جهت تصمیم گرفتیم که در عین حال که کالاهای معمول موجود در بازار را در سایت قرار دادیم به دنبال کالاهای خاص و ناب نیز که مشتریان خاص خود را دارند بگردیم.
اولین و بزرگترین بخش از فروشگاه اینترنتی بانه ناب مختص ابزار آلات صنعتی می باشد که طیف وسیعی از این ابزارها را دربر گرفته است. اکثر ابزار آلات موجود در این سایت، های کپی  (کپی با بالاترین کیفیت) هستند، به این معنی که از روی کالای اصل، یک محصول جدید با بالاترین کیفیت ساخته شده است. تمامی محصولات موجود در این سایت درجه یک بوده و حتی کیفیت آنها به گونه ای است که مشاهده شده در بعضی از شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد و شیراز کالاهایی که از ما خریداری می کنند را چند برابر قیمت به عنوان جنس اصل می فروشند.
دیگر بخش های موجود در فروشگاه اینترنتی بانه ناب شامل لوازم جانبی خودرو، ابزارهای کاربردی، لوازم آرایشی و غیره می باشد. هر روز بر تعداد محصولات این سایت افزوده شده و تمامی سعی خود را می کنیم که محصولاتی با کیفیت و درجه در اختیار شما قرار دهیم. پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته بوده و هر زمانی که سوالی برایتان پیش آمد می توانید با شماره تلفن های مشخص شده تماس بگیرید.

 

آدرس دفتر فروش:     

آدرس بانه ناببانه- بلوار شهرداری- پاساژ نور- طبقه دوم- پلاک 9- دفتر فروش بانه ناب

 

تلفن دفتر فروش:

تلفن دفتر بانه ناب 08734246792

 

موبایل و واتساپ

واتساپ بانه ناب09182096785

 

ایمیل

ایمیل بانه ناب Info@BanehNab.com

 

ساعات کاری

تماس با ما 7 روز هفته- پشتیبانی 24 ساعته