پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید تاتوی موقت

راهنمای خرید تاتوی موقت

  • 18 خرداد 1402
  • سامان موسوی

تاتو موقت، همانند نامش نوعی تاتویی است که برای مدت محدودی که ممکن است فقط چند روز یا هفته باقی بماند، بر روی پوست شما قرار می‌گیرد. در واقع، با توجه به نام آن متوجه می‌شوید که از جنسی دیگر با تاتوهای دائمی است. آنها همچنین به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه‌های چاپگر پوست در دسترس هستند. تاتوهای موقت می‌توانند در شکل ها، شماره‌ها، الگوها، تصاویر یا حتی حروف‌چینی در دسترس هستند.
مزیت اصلی استفاده از تاتوهای موقت برای افرادی است که نمی‌خواهند تاتو‌های دائمی را روی پوست خود قرار دهند یا این که به دنبال تغییر تاتوهای ماهیتی هستند؛ به نحوی که در طراحی‌های مختلف و یا در ایام مختلف از سال از تاتوی متفاوت استفاده می‌کنند.

 

خرید تاتوی موقت با حنا


از ویژگی های بارز خرید تاتوی موقت این است که مثلا در یک مهمانی یا عروسی دعوت هستید و می خواهید شکلی را بر روی دست تان تاتو کنید، اما محیط کارتان در این مورد سخت گیری می کنند. بهترین گزینه داشتن تاتوی موقت است، به این صورت که به محض اتمام مهمانی یا عروسی می توانید با اسپری مخصوص آن را پاک کنید.

البته باوجود همه مزایای تاتوهای موقت، این نوع تاتو نیاز به تعویض و پاکسازی روی پوست شما دارد. بسته به نوع تاتوی مورد استفاده و جنسیت پوست شما، فروشنده ممکن است شما را تشویق به یکی، دو یا چندبار استفاده از یک تاتو به شیوه‌ای دیگر کند. این نوع تاتوها بیشتر برای مصرف خانگی بوده و مانند تاتوهای دائمی، تحت هیچ شرایطی برای بیماری همگام با حالات پوستی، همچون اگزما یا منافذ باز نمی‌باشد. در نتیجه می‌توان فهمید که تاتوهای موقت راهی جالب و عملی برای داشتن تاتوی شخصی متفاوت در مواقع مختلف است.

 

قیمت تاتوی موقت با حنا در بانه ناب

 

تاتوی موقت با حنا:

این تاتو همانطور که از نامش پیداست با حنا انجام می شود. خوشبختانه این تاتو را داریم و مستقیم می توانید خرید تاتوی موقت با حنا را از سایت بانه ناب انجام دهید. همراه حنا شابلون هایی با طرح های مختلف به شما داده می شود، می توانید شابلون مورد نظر را انتخاب کرده و روی پوست تان قرار دهید. سپس قسمت های خالی شابلون را با حنا بپوشانید. حدود 20 دقیقا صبر کنید و شابلون را برداشته و حنا را با دستمال مرطوب از پوست تان پاک کنید. حال یک تاتوی زیبا بر روی پوست تان ظاهر شده است.

 

اسپری تاتوی موقت


تاتوی موقت با اسپری

یکی از پرطرفدارترین تاتوهای موقت اسپری تاتوی موقت است. این تاتو نیز در سایت بانه ناب موجود بوده و از با کلیک در اینجا می توانید خرید اسپری تاتوی موقت را در بانه ناب انجام دهید. همراه هر اسپری 4 برگ A4 پر از طرح های زیبای دخترانه و پسرانه است. نحوه انجام تاتوی موقت با این روش به این صورت است که ابتدا شکلی که می خواهید بر روی پوست تان تاتو کنید را انتخاب کرده و با قیچی ببرید. سپس محلی از پوست تان را که می خواهید تاتو را روی آن بچسبانید با اسپری مخصوصی که همراه آن است کاملا خیس کنید. تاتوی برش داده شده را با کف دست تان بر روی پوست 20 ثانیه فشار دهید. البته حواس تان باشد که هنگام فشار دادن برگه حرکت نکند وگرنه شکل تاتو به هم میریزد. برای پاک کردن آن هم کافی است اسپری مخصوص را روی محل تاتو پاشیده و با دستمال پاک کنید.

 

خرید اسپری تاتوی موقت در بانه ناب


مزیت داشتن تاتوی موقت

به اینکه تاتو موقت در عرض چند روز یا هفته از بین می رود برای افرادی که علاقه ای به داشتن تزئینات بر روی پوست دائمی ندارند این نوع تاتو انتخاب مناسبی است.

 

راحتی: برای داشتن تاتوی دائم باید به متخصص تاتو مراجعه کرده و در عین حال متحمل درد و خونریزی خواهید شد. همچنین هزینه آن نیز بسیار بالا است. اما با داشتن تاتوی موقت به تنهایی در خانه تان می توانید آن را انجام دهید. قیمت تاتوی موقت نیز بسیار ارزانتر از تاتوی دائم است.
 

دائمی نبودن تاتو: همانطور که از نامش پیداست این تاتو موقت است. برای تاتوهای دائمی نیاز به مراقبت های خاصی می باشد. اما داشتن تاتوی موقت نیازی به مراقبت ندارد. همچنین یکی از ویژگی های بارز این نوع تاتو این است که ممکن است پس از تاتو از شکل ایجاد شده بر روی پوست تان خوشتان نیاید. در این صورت اگر تاتوی دائم باشد پاک کردن آن درد و هزینه بسیار زیادی برایتان دارد. اما با تاتوی موقت در عرض یک دقیقه می توانید آن را پاک کنید.

 

تاتو با حنا

 

 کاربردهای تاتو موقت

-  تزئینات برای مهمانی ها و جشن ها: برای تزئین بدن در برخی از جشن ها مانند هالووین و کریسمس و حتی در مهمانی های نوآورانه تاتو موقت مورد استفاده قرار می گیرد.

 - چهره خواری: برای ارائه چهره های فانتزی به کودکان، تاتو موقتی که بر روی صورت یا بسیاری از بخش های بدن اعمال شده است مورد استفاده قرار می گیرد.

 - آموزش به کودکان: تطبیق تاتو بر روی پوست برای کودکان، یک روش خلاقانه برای آموزش آنان در مورد نوع مواد، کاربرد و منافع از این نوع تزئینات بر روی بدن افراد است


. در نهایت، با توجه به مزایا و کاربردهای تاتو موقت، می توان به آن به عنوان یک ابزار مناسب برای تزئینات بر روی بدن افراد و حتی برای موارد دیگری از جمله آموزش کودکان، مسافرت و تزئینات ورزشی اشاره کرد. استفاده اصولی و محکم از تاتو موقت، به شما اجازه می دهد تا دست به نوعی از تزئینات خاص بر روی پوست بزنید، علاوه بر اینکه نگرانی های فرآیند جراحی، درد، زمان و هزینه را کمتر می کنید.

برای خرید تاتو موقت می توانید اینجا کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha