پشتیبانی: 09182096785
آیا خالکوبی موقت مزایایی دارد؟

آیا خالکوبی موقت مزایایی دارد؟

  • 24 آبان 1400
  • زمانه جوانمردی

خالکوبی دیگر یک هنر عجیب و غریب نیست. شما به راحتی می توانید افراد دارای خالکوبی را در داخل و اطراف خود پیدا کنید. در واقع، در چند دهه گذشته علاقه به این اثر هنری سرحال در سراسر جهان افزایش یافته است. خالکوبی هم موقتی و هم دائمی است. اما خالکوبی های موقت پس از مدت معینی روی بدن باقی نمی مانند.
در حالی که خالکوبی دائمی برای همیشه روی بدن می ماند. اغلب مردم ترجیح می دهند به سراغ تاتوهای دائمی بروند. اما، بسیاری هستند که هنوز ترجیح می دهند اثر هنری موقت روی بدن خود داشته باشند. افرادی که به دنبال کارهای هنری دائمی بر روی بدن خود هستند، آن را راهی برای بیان زیبایی شناختی خود می دانند، زیرا خالکوبی تزئینی منحصر به فرد برای بدن آنها ایجاد می کند.
اگر به دنبال خرید خالکوبی موقت هستید می توانید دو نوع خالکوبی موقت در بازار هست که می توانید آنها را از سایت اینترنتی بانه ناب خریداری کنید. یکی از این نوع خالکوبی ها خالکوبی موقت با اسپری و دیگری خالکوبی موقت با حنا می باشد.
با این حال، همه چیز با مزایا و معایب همراه است، در مورد خالکوبی های دائمی نیز چنین است. بله، گرفتن جوهر دائمی روی بدن شما عواقب خاصی نیز دارد، گرفتن جوهر دائمی مشکلی نیست اما هنوز برای همه مناسب نیست.
بدون شک، خالکوبی های دائمی عالی به نظر می رسند و به فرد کمک می کنند تا خود را به عنوان یک فرد بیان کنند. با این حال  خالکوبی دائمی برای همه منظور نمی شود و کسانی که به طور جدی می خواهند آثار هنری خود را به رخ بکشند اما نمی توانند به دنبال خالکوبی دائمی باشند، می توانند خالکوبی موقت را انتخاب کنند. در واقع، داشتن خالکوبی موقت مزایای زیادی دارد.


مزایای خالکوبی موقت


- اولین و مهمترین مزیت داشتن خالکوبی موقت این است که شامل استفاده از سوزن، سوزن زدن پوست شما نمی شود.

- یکی دیگر از مزایای خالکوبی موقت این است که شما مجبور نیستید سطح دردی را که فرد در هنگام گرفتن یک اثر هنری دائمی بر روی بدن خود می‌گذرد، تحمل کنید.

- خالکوبی های موقت گزینه ای عالی برای افرادی است که نمی خواهند به دنبال چیزی دائمی بر روی بدن خود باشند. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک اثر هنری خاص برای یک عملکرد یا رویداد خاص روی بدن خود داشته باشید، می توانید به راحتی یک خالکوبی موقت انجام دهید که در چند روز ناپدید می شود. ایده خوبی نیست؟ به این ترتیب شما نیازی به رفتن به دنبال یک اثر هنری دائمی ندارید و می توانید کارهای ضروری را انجام دهید.

- علاوه بر این، با خالکوبی های موقت همیشه این امتیاز را دارید که مکان و طراحی را تغییر دهید.

- لازم نیست به یک طرح خالکوبی پایبند باشید.
- شما در واقع می توانید طراحی را در مکان تغییر یافته هر زمان که بخواهید تغییر دهید. به عنوان مثال، شما در حال برنامه ریزی برای پوشیدن لباس سرهمی در عروسی خواهر خود هستید و می خواهید یک خالکوبی زیبا روی کمر خود به نمایش بگذارید، می توانید به راحتی یک خالکوبی موقت برای عروسی روی کمر خود حک کنید. دیگه چی میخوای….

- افراد مبتلا به برخی اختلالات پوستی باید از انجام خالکوبی دائمی خودداری کنند. در چنین شرایطی آنها می توانند هر زمان که بخواهند به سراغ موارد موقت بروند.

- افرادی که به جوهر و سوزن خالکوبی حساسیت دارند نیز این امتیاز را دارند که به سراغ یک اثر هنری موقت بر روی بدن خود بروند.

- علاوه بر این، خالکوبی های موقت به شما کمک می کند تا از تهدیدات بالقوه سلامتی که توسط خالکوبی های دائمی ایجاد می شود جلوگیری کنید. این تهدیدات سلامتی عبارتند از: بثورات، جای زخم، عفونت های پوستی ناشی از باکتری، عفونت ناشی از اجتناب، پوست تحریک شده یا ملتهب (درماتیت)، واکنش های آلرژیک به جوهر خالکوبی. ، عفونت های جدی مانند هپاتیت و HIV که از طریق استفاده از سوزن های غیر استریل خالکوبی منتقل می شوند، گرانولوم ها (توده های کوچکی که در اطراف خالکوبی ایجاد می شوند) و هر گونه عارضه طولانی مدت دیگر مانند عدم امکان انجام اسکن MRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی) اسکن، یا عوارض مرتبط با اسکن، به دلیل رنگ ها و جوهرهای فلزی.

- خالکوبی های موقت گزینه خوبی برای افرادی است که می خواهند در ابتدا ببینند که خالکوبی های آنها در صورت تمایل به خالکوبی دائمی چگونه ظاهر می شود. به عنوان مثال، اگر قصد دارید برای یک خالکوبی دائمی بروید و هر دو، طراحی و مکان را نهایی کرده اید، اما مطمئن نیستید که چگونه به نظر می رسد، یک خالکوبی موقت می تواند کمک بزرگی باشد.

- حذف یک اثر هنری موقت مشکلی نیست، در حالی که حذف یک خال کوبی دائمی مستلزم هزینه زیادی است.

-آخرین اما نه کم‌اهمیت، خالکوبی موقت باعث ناامیدی نمی‌شود. به عنوان مثال، شما یک خالکوبی دائمی انجام دادید، اما آنطور که می خواستید ظاهر نشد. حالا چه خواهید کرد، یا همان طور که هست اما با ناامیدی همراهش می شوید یا می خواهید از شر آن خلاص شوید.

باور کنید خلاص شدن از شر خالکوبی دائمی کار آسانی نیست. اما در مورد خالکوبی های موقت، لازم نیست نگران باشید، حتی اگر خوب ظاهر نشده باشد، لازم نیست نگران باشید، زیرا پس از یک دوره از بین می رود. بنابراین، بیشتر مردم یک اثر هنری موقت را انتخاب می کنند.

 

خرید تاتوی موقت


خطرات مرتبط با خالکوبی موقت

همانطور که قبلاً گفته شد، همه چیز دارای مزایا و معایب است. حتی خالکوبی های موقت نیز خطراتی در ارتباط با آن دارند. با این حال، این یک جایگزین عالی برای یک اثر هنری دائمی است.
خالکوبی موقت یا برگردانی است که به پوست منتقل می شود یا خالکوبی حنا است. تاتو حنا چیزی نیست جز جوهر گیاهی که روی پوست شما نقاشی یا طراحی شده است.
با این حال حنا یک ماده طبیعی است که رنگ نارنجی یا قهوه ای ایجاد می کند. اما خالکوبی ممکن است مواد و مواد شیمیایی دیگری را برای ایجاد رنگ‌های مختلف، مانند آبی یا سیاه، اضافه کند تا خالکوبی‌های موقتی زیبا ایجاد کند.
این مواد شیمیایی که در ایجاد جوهرهای خالکوبی موقت استفاده می شود، می تواند برای پوست شما مضر باشد که می تواند باعث عفونت یا سایر اختلالات پوستی شود.

مطالعات نشان می‌دهد که خالکوبی موقت حتی می‌تواند عوارض جانبی جدی و طولانی‌مدتی مانند از بین رفتن رنگدانه، ضایعات قرمز رنگ برآمده و زخم‌های دائمی داشته باشد.

چه بخواهید برای یک خالکوبی دائمی یا موقتی بروید، تصمیم باید با شما باشد. تنها چیزی که باید ببینید این است که خالکوبی خود را در یک استودیوی خالکوبی معتبر انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که هنرمند تاتو از سوزن های استریل شده استفاده می کند و نظرات خوبی دارد. قبل از اینکه در نهایت وارد سالن شوید، از قبل به خوبی در مورد سالن آگاهی داشته باشید. زیرا هنگامی که آن را دریافت می کنید و اگر آن را رضایت بخش نمی دانید، حذف آن بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین، خوب است که به سراغ یک خالکوبی متخصص بروید، زیرا مطمئناً نمی توانید بعداً برای پاک کردن خالکوبی تلاش کنید.

بنابراین، ضروری است که یک سالن خالکوبی پیدا کنید که از تمام هنجارهای تعیین شده توسط بخش بهداشت محلی پیروی کند. همچنین ببینید که استودیوی خالکوبی فقط دارای تاتو هنرمندان دارای مجوز است و طبق استانداردهای استاندارد ایمن و تمیز است. و اگر تصمیم به دریافت یک اثر هنری موقت دارید، مطمئن شوید که ایمن و بدون خطر است!

شما می توانید تاتوی موقت با اسپری و تاتوی موقت با حنا را همین الان از سایت بانه ناب سفارش دهید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha