پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید کراتین

راهنمای خرید کراتین

  • 20 مهر 1400
  • زمانه جوانمردی

کراتین نوعی پروتئین است که م ، پوست و ناخن شما را تشکیل می دهد. کراتین نیز در اندام های داخلی و غدد شما یافت می شود. کراتین یک پروتئین محافظ است و نسبت به سایر سلولهایی که بدن شما تولید می کند کمتر مستعد خراشیدگی یا پارگی است.
کراتین می تواند از پر، شاخ و پشم حیوانات مختلف گرفته شده و به عنوان عنصری در لوازم آرایشی مو استفاده شود. از آنجا که کراتین ساختار ساختاری موهای شما است برخی معتقدند مکمل ها محصولات و درمان های کراتین می توانند به تقویت موهای شما کمک کرده و آنها را سالم تر نشان دهند.

اگر در خرید کراتین مو اصل و با کیفیت دچار مشکل شده اید به شما پیشنهاد می دهیم که خرید کراتین مو کادیوو اصل برزیلی را با ضمانت اصالت کالا در سایت بانه ناب در اولویت قرار دهید.

 

خرید کراتین اصل کادیوو

 

مزایا و نتایج

افرادی که از کراتین بر روی موهای خود استفاده می کنند  گزارش می دهند که موهای آنها نرم تر و در نتیجه کنترل آنها راحت تر است. بسته به اینکه موهای شما در ابتدا سالم هستند  ضخامت طبیعی موها چقدر است و از چه نوع درمان کراتینی استفاده می کنید  تأثیرات آن بسیار متفاوت است. کراتین با صاف کردن سلولهایی که روی هم قرار گرفته اند تارهای مو را ایجاد می کند. لایه های سلولی که کوتیکول مو نامیده می شوند  از نظر تئوری کراتین را جذب می کنند و در نتیجه موهایی پر و براق به نظر می رسند. کراتین همچنین موهای فر را کمتر وز کرده  حالت آن را راحت تر کرده و از نظر ظاهری صاف تر است.
 

درمان کراتین سالن

این روش استفاده از کراتین که گاهی درمان کراتین برزیلی نامیده می شود  شامل چندین مرحله است. ابتدا  کرم حاوی فرمالدئید قبل از خشک شدن و صاف شدن در آرایشگاه به موهای شما زده می شود. پس از اعمال درمان  به شما دستور داده می شود که موهای خود را برای چند روز خشک نگه دارید. هنگامی که برای شستن مواد شیمیایی به سالن مراجعه می کنید  درمان دیگری برای "تنظیم" اثر صاف کننده اعمال می شود. این درمان 12 هفته طول می کشد.

 

سرم های کراتینی ، شامپوها و نرم کننده ها

سرم های کراتینی ، شامپوها و نرم کننده ها نمی توانند همانند درمان کراتین در یک سالن ادعا کنند. اما آنها ادعا می کنند موها را مقاوم تر می کنند و موهایی را که در اثر حرارت و رنگ مو خشک شده اند ترمیم می کنند. برای شناسایی این محصولات  کلمات "keratin hydroysys" را در لیست مواد تشکیل دهنده جستجو کنید. محققان در سال 2013 به این نتیجه رسیدند که اجزای فعال کراتین برای افرادی که موهای قوی تری می خواهند یک ماده امیدوار کننده است.

 

قیمت کراتین اصل


مکمل های کراتین

شما می توانید مکمل های کراتین را برای فروش تقریباً در هر فروشگاه مواد غذایی سالم پیدا کنید. مکمل های کراتین به شکل پودر و کپسول هستند. مکمل های کراتین بدون خطرات نیستند. اگر بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند ، می توانند باعث تجمع بیش از حد پروتئین در بدن شما شوند.

 

هزینه درمان کراتین

درمان های کراتین توسط طیف وسیعی از متخصصان زیبایی با توجه به منطقه شما ، مارک محصول مورد استفاده و قیمت سالن شما انجام می شود. درمان های کراتین با قیمت 800 دلار به پایان می رسد ، اما با قیمت 300 دلار قابل استفاده است.
همچنین می توانید کیت های درمان کراتین در خانه را در برخی داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی پیدا کنید. این درمان های کراتین ممکن است گیج کننده باشند یا به درستی استفاده از آنها دشوار باشد  به خصوص اگر تا به حال درمان حرفه ای را ندیده اید.

 

خطرات احتمالی و عوارض جانبی

درمان کراتین سالن حاوی مقدار زیادی فرمالدئید است. برخی از کارکنان آرایشگاه ها حتی از خونریزی بینی و مشکلات تنفسی ناشی از استفاده از محصولات درمانی کراتین و استنشاق دود آنها به طور مکرر در طول زمان خبر دادند. این سطوح فرمالدئید از استاندارد ایمنی ملی برای مواجهه با مواد شیمیایی پنج برابر بیشتر شده است. به همین دلیل  زنان باردار باید از این درمان اجتناب کنند. افرادی که به فرمالدئید یا مشکلات تنفسی حساس هستند نیز باید از درمان کراتین اجتناب کنند.

 

اگر برای خرید کراتین اصل نگران هستید به شما پیشنهاد می کنیم کراتین مو کادیوو اصل را که 100 درصد آن از مواد گیاهی ساخته شده را با ضمانت اصل بودن در سایت بانه ناب با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید. همراه این پک شامپو مخصوص کراتین و ماسک مو کراتین موجود می باشد. برای خرید کراتین موو با قیمتی منصفانه در بانه ناب اینجا کلیک کنید.

 

مزایا

درمان با کراتین فوایدی دارد. با استفاده از کراتین روی کوتیکول مو و بستن آن با گرما  موهای شما ظاهر براق تری پیدا می کند. اما قبل از انجام چنین درمانی  درک مواد شیمیایی مورد نیاز بسیار مهم است. برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که پس از یکبار درمان کراتین  باید درمان را ادامه دهند تا آسیب حرارتی ناشی از پردازش موهایشان به این شکل نشان ندهد. درمان با کراتین همچنین کارکنان آرایشگاه را در معرض سطوح بالای مواد شیمیایی قرار می دهد که به مرور زمان سمی هستند. قبل از انجام درمان کراتین  یک محصول موی حاوی کراتین را امتحان کنید تا ببینید آیا می توانید قفل های براق مورد نظر خود را بدست آورید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha