پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید اینورتر جوشکاری

راهنمای خرید اینورتر جوشکاری

  • 21 تیر 1400
  • سامان موسوی

در چند سال گذشته تمایل برای خرید اینورترهای جوشکاری چندین برابر شده و افرادی که در صنایع مختلف مشغول فعالیت هستند ترجیح می دهند این نوع از دستگاه جوش را خریداری کنند. اینورترهای جوشکاری امروزی مزایای بسیار زیادی نسبت به موتور جوش های قدیمی دارند، از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-    داشتن وزن بسیار سبک و قابل حمل بودن
-    عدم نوسان برق
-    کیفیت بالای جوشکاری
-    عدم چسپندگی الکترود
-    داشتن قیمت مناسب

اما به دلیل تنوع زیاد اینورترهای موجود در بازار ممکن است در موقع خرید دستگاه جوش کمی سردرگم شوید. به همین جهت بهتر است قبل از خرید با یک فرد با تجربه مشورت کنید تا بتوانید بهترین اینورتر مناسب با کارتان را خریداری کنید. برای مثال اگر کارتان سنگین است بهتر است دستگاهی با شدت جریان بیشتر را بخرید. در این پست قصد داریم کار را برایتان آسانتر کرده و به معرفی بهترین اینورترهای جوش موجود در بازار بپردازیم. همچنین می توانید با کلیک بر روی عنوان هر کدام به صفحه فروش دستگاه جوش رفته و عکس و مشخصات کامل دستگاه را مشاهده و در صورت تمایل سفارش دهید.

 

دستگاه جوش 350 آمپر زوبر مدل MMA-350N Kzubr

 

دستگاه جوش 350 آمپر زوبر

این مدل از اینورتر جوش را می توان پرقدرت ترین دستگاه حال حاضر موجود در بازار دانست. این دستگاه دارای شدت جریان خروجی 350 آمپر بوده و دارای 6 عدد خازن می باشد. این دستگاه جوش برای کارهای خانگی و صنعتی بسیار مناسب بوده و از قدرت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این اینورتر بسیار زیبا بوده و وزن آن نیز برابر 5.9 کیلوگرم است. در قسمت بالای این دستگاه یک دستگیره تعبیه شده تا حمل و جابجایی آن راحت تر شود. فناوری بکار رفته در این دستگاه باعث شده که مصرف برق آن نسبت به موتور جوش های قدیمی بسیار پایین تر باشد.

 

دستگاه جوش 300 آمپر زوبر مدل mma300

 

دستگاه جوش 300 آمپر

 

این اینورتر همان مشخصات گفته شده در مورد موتور جوش بالا را دارد، با این تفاوت که شدت جریان خروجی آن 300 آمپر است. این دستگاه نیز برای انجام کارهای خانگی و صنعتی ایده آل بوده و سر و صدای بسیار کمی تولید می کند. ترکیب رنگ نارنجی و خاکستری این دستگاه را بسیار حرفه ای نشان می دهد. تکنولوژی ساخت این دستگاه به گونه ای است که با کمترین جریان ورودی می تواند خروجی مناسبی ایجاد کند. همراه این دستگاه جوش وسایلی شامل ماسک محافظ صورت، انبر اتصال، انبر جوش و چکش جوشکاری می باشد.

 

دستگاه جوش دیوالت مدل DWT_750
 

اینورتر جوش

این مدل از دستگاه جوش دیوالت که به سفارش آلمان ساخته شده و دارای 6 عدد خازن می باشد. نوع موتور این اینورتر DC بوده و قابلیت ولتاژ ورودی 160 تا 220 ولت را دارد. جنس مدار این دستگاه آلومینیومی بوده و تکنولوژی ساخت آن به گونه ای است که با کمترین صدا و کیفیتی بسیار بالا کار می کند. یکی دیگر از ویژگی های این مدل این است که الکترودها در این موتور جوش قابلیت چسپندگی ندارند. همراه این دستگاه وسایلی شامل کابل جوش، کابل اتصال و ماسک محافظ چشم و صورت می باشد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha