پشتیبانی: 09182096785
7 روش برتر برای مراقبت از موهای خود پس از درمان کراتینه

7 روش برتر برای مراقبت از موهای خود پس از درمان کراتینه

  • 26 آذر 1400
  • زمانه جوانمردی

بیایید صادق باشیم، درمان های کراتینه ارزان نیستند. برای اینکه پول خود را به خوبی خرج کنید، در اینجا 7 روش برتر برای مراقبت از موهای خود پس از کراتینه درمانی آورده شده است. به این ترتیب می توانید مزایای درمان کراتینه خود را طولانی تر کنید و فواید آن را به حداکثر برسانید.
همچنین اگر به دنبال خرید کراتینه مو اصل و با کیفیت میگردید پیشنهاد می کنیم خرید کراتینه مو کادیوو اصل برزیل را در سایت بانه ناب انجام داده و آن را درب منزل تان تحویل بگیرید.

 

نکته شماره 1

به یاد داشته باشید هر بار که موهای شما آب را لمس می کند  متورم می شوند و باعث می شود کراتین، رطوبت و سایر خوبی ها شروع به "نشت" کنند. استفاده از نرم کننده غنی از رطوبت روی موهای خشک تورم را در طول شستشوی مو کاهش می دهد و نتایج کراتینه درمانی را طولانی تر می کند. پس از پاکسازی، با نرم کننده یا ماسک تجویز شده موهایتان را بشویید. نرم کننده خود را با ماسک جایگزین کنید. به هر حال مزایای ماسک بیشتر است، قیمت آن در مقایسه با یک نرم کننده تفاوت چندانی ندارد.

 

نکته شماره 2

این را در نظر داشته باشید: آب بزرگترین "دشمن" موهای شماست. فعالیت هایی مانند شنا کردن رفتن به سونا یا دویدن در ماراتن موهای شما را با آب (یا تعریق) "خیسانده" می کند و باعث متورم شدن و "خونریزی" آن می شود. اگر فردی هستید که سبک زندگی فعالی دارید قبل از رفتن به آن فعالیت ها از یک نرم کننده استفاده کنید.

 

نکته شماره 3

درمان کراتین اجازه می دهد تا زمان کافی برای "ته نشین شدن" و "جذب" کامل در موها داشته باشد. زیرا در طی 12 ساعت اول، کراتین موجود در موهای شما هنوز شکل پذیر است.

 

نکته شماره 4

بیشتر مواد شیمیایی مورد استفاده در سالن های زیبایی دارای سطح pH بالاتر از pH طبیعی موهای ما 4.5 - 5.5 هستند. به این معنی که کوتیکول های موهای شما را باز می کند و باعث "خونریزی" زودهنگام درمان می شود. حداقل 3 هفته صبر کنید تا پول تان هدر نرود.

 

نکته شماره 5

 اکثر درمان‌های کراتینه خط مراقبت خانگی خود را دارند تا مکمل یکدیگر باشند. معمولاً ترکیبات ستاره (مانند اسید گلیوکسیلیک) و نوع کراتین مورد استفاده در این روش را می‌توان در مراقبت‌های خانگی نیز یافت تا اثربخشی درمان را در خانه طولانی‌تر کند. موارد زیادی وجود دارد که مشتریان از دیگر پروتئین های غنی از ناهماهنگی استفاده می کنند. مربوط به میسلار؛ یا مراقبت های خانگی مبتنی بر طبیعی - علیرغم اینکه فاقد سولفات هستند  باعث می شود موهای کراتینه شده آنها درشت، زبر و خشک شود. پس از آن دام اجتناب کنید.

 

نکته شماره 6

پس از هر درمان کراتینه، تعادل رطوبت در مقابل پروتئین در موهای ما به دلیل غلظت بالای پروتئینی که در طول این عمل استفاده می‌شود، «از همگام‌سازی» خارج می‌شود. اگر کاری برای مقابله با آن انجام نشود درازمدت، روال هفتگی هیدراتاسیون خانگی فشرده به کاهش مشکل کمک خواهد کرد.
اما مهم‌تر از همه، درمان‌های ماهانه مرطوب‌کننده مو در سالن  به طور موثر موها را بازسازی می‌کند  نرمی، صافی و درخشندگی را به موهای شما باز می‌گرداند در حالی که نتایج کراتینه درمانی شما را طولانی‌تر می‌کند. همچنین با رطوبت متعادل در مقابل سطح پروتئین نتیجه بعدی درمان کراتینه شما نیز بهتر بهینه خواهد شد.

 

نکته شماره 7

اکثر درمان‌های کراتینه از ما می‌خواهند که موها را در یک حرکت رو به پایین با حرارت متوسط خشک کنیم در حالی که موها مرطوب هستند - برای فعال کردن مزایای صاف‌کنندگی و رفع وز کردن موها. از آنجایی که نه تنها یک لایه محافظ و روان کننده در اطراف مو ایجاد می کند، بلکه مزایای درمان کراتینه را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha