پشتیبانی: 09182096785
6 ترفند استفاده از دریل شارژی

6 ترفند استفاده از دریل شارژی

  • 25 شهریور 1401
  • سامان موسوی

احتمالا دریل شارژی یکی از مفید ترین ابزارهایی است که می توانید در خانه تان داشته باشید. از دریل شارژی می توانید به عنوان پیچ گوشتی شارژی برای باز و بسته کردن پیچ ها و همچنین سوراخکاری استفاده کنید. اما آیا می دانستید که می توانید از دریل شارژی به عنوان جاروبرقی ، میکسر، لایه بردار و خیلی کارهای دیگر استفاده کنید. در ادامه کاربردهای جالب این دستگاه را به شما نشان خواهیم داد.

 

استفاده به عنوان جارو برقی

 

استفاده به عنوان جارو برقی


برای درست کردن این ابزار می توانید از یک پنکه کوچک  مانند فن کامپیوتر استفاده کنید. آن را برداشته و یک پیچ را به قطعه فن بچسبانید. اطمینان حاصل کنید که پیچ را در کنار فن قرار دهید که به جای دور شدن از مته، هوا را به سمت مته بدمد. یک بطری نوشابه را از وسط نصف کنید و سپس ته آن را بیرون بیاندازید. بالای بطری را روی پنکه خود قرار دهید. وقتی مته را روشن می کنید، می توانید از بطری برای مکیدن مواد مانند جاروبرقی استفاده کنید. می توانید یک لوله به نازل بطری اضافه کنید تا مکش بیشتری ایجاد کنید.

 

استفاده به عنوان مخلوط کن

 

استفاده به عنوان مخلوط کن


قیچی را داخل مته قرار داده و آن را بچرخانید تا در سه نظام قفل شود. وقتی مته را روشن می کنید، می توانید از انتهای قیچی خود به عنوان مخلوط کن برای مخلوط کردن چیزهایی مانند رنگ کردن استفاده کنید. همچنین به جای قیچی می توانید ابزارهای ساده دیگری ساخته و از آنها برای مخلوط کردن استفده کنید.

 

استفاده به عنوان دایره ساز

 

استفاده به عنوان دایره ساز


انتهای یک سیم را خم کنید تا بتوانید آن را در مته خود قرار دهید. سیم را با زاویه 90 درجه منحنی کنید. انتهای آن را به شکل دایره ای خم کنید که در اطراف یک مداد قرار می گیرد. هنگامی که دریل شارژی خود را روشن می کنید، می توانید از آن برای کشیدن یک دایره کامل استفاده کنید.

 

استفاده به عنوان پوست کن

 

استفاده به عنوان پوست کن


یک سیب را در انتهای یک مته تیز قرار دهید. اجازه دهید سیب در حالی که پوست کن را روی آن نگه دارید بچرخد. خیلی سریع پوست سیب شما را جدا می کند. علاوه بر سیب می توانید با این روش سیب زمینی و سایر میوه ها را نیز به راحتی پاک کنید.

 

استفاده به عنوان برس برقی

 


سر مسواک را سوراخ کردن و یک پیچ در آن قرار دهید. در ادامه می توانید پیچ را در داخل سه نظام قرار داده و از آن به عنوان یک برس زن برقی استفاده کنید.

 

استفاده در جک ماشین

 

استفاده در جک ماشین


یکی از بهترین کاربردهای دریل شارژی استفاده از آن برای بالا بردن جک ماشین است. وقتی که لاستیک تان پنچر شد و مجبور شدید آن را تعویض کنید اگر از جک استفاده کنید زمان و انرژی زیادی برای بالا بردن آن نیاز است. اما با استفاده از دریل شارژی می توانید در سریع ترین زمان خودروتان را بالا ببرید.

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم دریل شارژی کاربردهای مختلفی دارد. قیمت دریل شارژی بسته به قدرت و ابزاری که همراهش است متغیر می باشد. در ادامه به معرفی بهترین دریل شارژی های موجود در بازار خواهیم پرداخت.

 

-    دریل شارژی 24 ولت دیوالت براشلس


-    دریل شارژی 24 ولت ماکیتا براشلس


-    پک کامل دریل شارژی 36 ولت دیوالت با ابزار کامل


-    دریل شارژی 88 ولت دیوالت

 

برای خرید انواع دریل شارژی می توانید به سایت بانه ناب مراجعه کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha