پشتیبانی: 09182096785
ابزارهایی که باید در خانه داشته باشید

ابزارهایی که باید در خانه داشته باشید

  • 10 شهریور 1400
  • سامان موسوی

چه صاحب خانه باشید چه مستاجر برای تعمیر و نگهداری آن به ابزارهای خاصی نیاز دارید. برای مثال اگر شیر آب چکه کند مجبورید با لوله گیر آن را سفت کنید یا برای سوراخ کردن چیزی به دریل نیاز داشته باشید یا برای باز و بسته کردن یک پیچ به پیچ گوشتی یا پیچ بند نیاز داشته باشید. داشتن ابزارهای لازم نه تنها باعث می شود کارتان سریع تر راه بیافتد بلکه از هزینه اضافی آوردن تعمیرکار نیز خلاص می شوید. در ادامه به معرفی ابزارهایی ساده که باید هر کسی در خانه داشته باشد خواهیم پرداخت.

 

پیچ گوشتی یا پیچ بند شارژی

پیچ گوشتی را می توان ضروری و اصلی ترین ابزاری دانست که باید در هر خانه ای باشد. از پیچ گوشتی می توان برای باز و بسته کردن پیچ ها می توان استفاده کرد. از جمله کارهایی که می توان به وسیله این ابزار انجام داد سفت کردن پیچ کابینت ها، میز و صندلی، وسایل منزل، درب و غیره اشاره کرد. به دلیل اینکه پیچ ها در سایزهای مختلفی وجود دارند بهتر است یک پک کامل خریداری کنید تا هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم کارتان راه بیافتد. بهترین گزینه برای شما خرید پیچ بند شارژی است. معمولا پیچ بندهای شارژی همراه پکی کامل از انواع سری مته و پیچ بند در سایزهای مختلف موجود می باشند. برای خرید پیچ بند شارژی در بانه ناب اینجا کلید کنید.

 

دریل

دومین ابزار پرکاربرد در منزل که در این مقاله معرفی می کنیم دریل می باشد. دریل در کارهای خانگی کاربرد زیادی دارد ازجمله این کاربردها می توان به مواردی همچون سوراخ کردن دیوار برای نصب تلویزیون بر روی دیوار، زدن قاب عکس به دیوار و سوراخ کردن سایر وسایل اشاره کرد. بهترین گزینه برای شما خرید دریل شارژی است. دریل های شارژی معمولا در جعبه های محکم قرار داشته و دارای مجموعه ای از وسایل مورد نیاز جهت کارهای خانگی می باشند. همچنین این دریل ها دارای سری مته، پیچ بند و بکس هستند. یعنی به وسیله این ابزار می توانید کار پیچ بند و دریل را با یک وسیله انجام دهید. برای خرید دریل شارژی دیوالت 36 ولت در بانه ناب اینجا کلیک کنید.

 

تراز

اگر وسواسی هستید و دوست دارید هر چیزی در جای خود قرار داشته باشد مطمئنا به یک تراز نیز احتیاج خواهید داشت. تراز وسیله ای است که از آن برای انجام کارهای دکوراسیون خانه می توان استفاده کرد. ازجمله این کارها می توان به نصب قاب عکس و راست و کج بودن آن اشاره کرد. اگر می خواهید ترازی داشته باشید که علاوه بر کارهای خانه در محل کارتان نیز از آن استفاده کنید پیشنهاد می کنیم خرید تراز لیزری دیوالت را در اولویت قرار دهید. این تراز لیزری بوده و نسبت به ترازهای قدیمی و سنتی از دقت و سرعت بسیار بالاتری برخوردار است. برای خرید تراز لیزری دیوالت در بانه ناب ایجا کلیک کنید.

 

آچار فرانسه

هر وسیله ای دارای پیچ و مهره در اندازه های مختلف می باشد. بعضی اوقات بودجه ما نمی رسد که آچارهایی در سایزهای مختلف خریداری کنیم. به همین جهت بهترین گزینه خرید یک آچار فرانسه است که بتوان با آن انواع پیچ و مهره ها را باز کرد. هر چند در هنگام خرید دریل شارژی دیوالت 36 ولت به مجموعه ای از ابزارهای مورد نیاز دست پیدا خواهید کرد، یکی از این ابزارها آچار فرانسه است.
ازجمله دیگر ابزارهایی که در هر خانه ای باید باشد و در پک دریل شارژی 36 ولت دیوالت موجود است می توان به مواردی همچون: سیم چین و انبردست، آچارفرانسه، چکش، کارتر، اره آهن بر، فاز متر دیجیتال، متر فلزی، پیچ گوشتی و انواع سری مته، پیچ بند و بکس دسترسی خواهید داشت. به همین جهت به صرفه است که با خرید پک کامل دریل شارژی دیوالت 36 ولت همه این ابزارها را با هزینه ای اندک از سایت بانه ناب خریداری کنید.


همچنین باری مشاهده قیمت ابزار آلات در بانه ناب می توانید اینجا کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha