پشتیبانی: 09182096785
4 ابزاری که باید در جعبه ابزار خانگی تان داشته باشید

4 ابزاری که باید در جعبه ابزار خانگی تان داشته باشید

  • 21 دی 1401
  • زمانه جوانمردی

یک کیت ابزار خانگی مجهز به شما کمک می‌کند تا همه چیز را از تعمیرات روزمره گرفته تا پروژه‌های بزرگ تعمیر خانه انجام دهید. داشتن ابزارهای صنعتی نه تنها به شما کمک می کند تا تعمیرات خانگی تان را خودتان انجام دهید بلکه به میزان بسیار زیادی در هزینه ها صرفه جویی می کند. در ادامه این مقاله به معرفی ابزارهای ضروری که در هر خانه ای باید باشد خواهیم پرداخت.
همچنین می توانید ابزارهای صنعتی مانند دریل شارژی، دریل برقی، سنگ فرز، قیچی شارژی و سایر ابزارها را از سایت بانه ناب خریداری کنید.


هنگامی که به عنوان صاحب خانه شروع به کار می کنید، سرمایه گذاری کوچک در یک کیت ابزار خانه می تواند به شما در رفع نیازهای اساسی مانند چیدن مبلمان کمک کند. با ظهور پروژه های جدید و ارتقاء سطح مهارت شما می توانید به رشد مجموعه خود در طول زمان ادامه دهید. به خواندن ادامه دهید تا درباره بهترین ابزارها برای کیت ابزار خانگی خود که با گزینه های اولیه شروع می شود و به موارد پیشرفته ختم می شود بیشتر بدانید.

 

ست پیچ گوشتی

 

خرید پیچ گوشتی شارژی


بطور قطع می توان گفت که پیچ گوشتی پرکاربردترین ابزار خانگی است. از سفت کردن درب کابینت ها گرفته تا نصب پریزهای برق و حتی باز کردن درب قوطی رنگ به پیچ گوشتی نیاز خواهید داشت. پیچ گوشتی ها در اندازه و نوع های مختلفی وجود دارند. از پیچ گوشتی 4 سو گرفته تا پیچ گوشتی تخت در اندازه های مختلف. به جای اینکه تکی پیچ گوشتی ها را خریداری کنید پیشنهاد می کنیم که ست کامل آنها را که شامل پیچ گوشتی تخت و چهار سو در اندازه های مختلف است خریداری کنید تا در هزینه ها هم صرفه جویی کنیم.


-    اگر می خواهید کارتان سریع تر پیش برود پیشنهاد می کنیم خرید دریل و پیچ گوشتی شارژی 24 ولت دیوالت را در نظر بگیرید.

 

متر

 

خرید متر لیزری


برای اندازه گیری هر چیزی مانند اندازه گیری دیوار برای رنگ آمیزی و یا اندازه گیری شیشه شکسته باید یک متر نواری در دسترس داشته باشید. پیشنهاد می کنیم یک متر فلزی با طول 5 متر خریداری کنید تا جوابگوی نیازهایتان باشد و بتوانید فواصل دور و نزدیک را اندازه گیری کنید.


-    البته با استفاده از متر لیزری ماکیتا 100 متر می توانید فواصل دورتر را با دقتی بسیار زیاد اندازه گیری کنید.


-    یکی از جدیدترین محصولاتی که تازه وارد بازار شده متر 3 کاره است. این دستگاه هم متر نواری است، هم متری لیزری و هم تراز لیزری.

 

چراغ قوه

 

خرید چراغ قوه شارژی

 

متاسفانه در چند سال گذشته تعداد دفعاتی که برق می رود افزایش پیدا کرده است. به همین جهت داشتن یک چراغ قوه امری ضروری است. همچنین داشتن چراغ قوه در ماشین یا کوله پشتی کوهنوردی تان نیز ضرری ندارد. پیشنهاد می کنیم چراغ قوه شارژی خریداری کنید تا وقت تان را برای پیدا کردن باتری هنگام قطع برق هدر ندهید.

 

چکش و آچار فرانسه

 

خرید چکش و آچار فرانسه


چکش و آچار فرانسه نیز ازجمله ابزارهایی هستند که وجود آنها کارتان را راه می اندازد. لازم نیست آچار فرانسه و چکش را جداگانه خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم خرید پک کامل دریل شارژی 36 ولت دیوالت را در نظر بگیرید. این دریل همراه ابزارهایی مانند ست پیچ بند و مته، پیچ گوشتی در سایزهای مختلف، آچار فرانسه و چکش، متر فنری، اره آهن بر و ابزارهای دیگر اشاره کرد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha