پشتیبانی: 09182096785
خرید بهترین تراز لیزری در سال 2022

خرید بهترین تراز لیزری در سال 2022

  • 5 مرداد 1401
  • سامان موسوی

ترازهای لیزری دقت، ثبات و راحتی را فراهم می کند. انتخاب بهترین تراز لیزری می تواند کار شما را بسیار دقیق و راحت تر کند. ترازهای لیزری می توانند تمام کارهای تراز دستی حباب دار را انجام داده و در عین حال با پرتاب کردن پرتو لیزر به کل اتاق تمام محیط را پوشش دهد. به کمک تراز لیزری می توانید کارهایی مانند آویزان کردن عکس تا کارهای حرفه ای مانند کاشی کاری را انجام دهید. در ادامه این مقاله از فروشگاه اینترنتی بانه ناب به شما کمک می کنیم که بهترین تراز لیزری را بر اساس نیازتان انتخاب کنید.
اما هنگام خرید تراز لیزری نکاتی وجود دارند که باید به آنها دقت کرده و در نظر بگیرید. قیمت تراز لیزری را می توان بر اساس دقت، کارایی، تعداد خط ها و سهولت استفاده تعیین کرد. قبل از خرید تراز لیزری باید نیازهای خود را سنجیده و بدانید که ترازی که می خواهید خریداری کنید باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

 

نور لیزر سبز یا قرمز

اولین سوالی که اکثر خریداران تراز لیزری میپرسند این است که رنگ پرتو لیزر قرمز است یا سبز و یا کدام رنگ لیزر بهتر است؟ در نگاه اول ممکن است رنگ پرتو لیزر چندان مهم نباشد و تفاوت زیادی ایجاد نکند اما اینچنین نیست. دو رنگ سبز و قرمز هر کدام مزایا و معایب خود را دارند که در پایین به آنها اشاره می کنیم.

 

رنگ لیزر قرمز: لیزر قرمز قدرت کمتری داشته و مصرف باتری کمتری دارد. همچنین قیمت تراز لیزری با نور قرمز کمتر از نمونه رنگ سبز آن است، به همین جهت افرادی که قیمت تراز لیزری برایشان مهم است به دنبال خرید تراز با نور قرمز هستند. اما معایب رنگ قرمز این است که در روشنایی زیاد دیده نمی شود و برای محیط های بسته و نیمه تاریک مفید هستند.

رنگ لیزر سبز: لیزر های نور سبز دید بهتری داشته و از فاصله دور هم می توان آنها را تشخیص داد. همچنین برای محیط های بیرون از ساختمان و زیر نور خورشید مناسب تر هستند. اما قیمت تراز لیزری نور سبز نسبت به نور قرمز گرانتر بوده و اگر لیزر آن به چشم برخورد کند در دراز مدت باعث مشکلاتی می شود. به همین جهت بهتر است هنگام استفاده از آن از عینک محافظ مخصوص استفاده کنید.

خرید تراز لیزری 360 درجه ماکیتا

دقت تراز لیزری

اگر از تراز لیزری برای انجام کارهای حرفه ای و پیچیده استفاده می کنید باید دستگاهی را انتخاب کنید که دقت بیشتری داشته و ضریب خطای آن پایین تر باشد. معمولا دقت تراز لیزری را در دفترچه راهنمای آن قید کرده اند. با این حال یک قانون سر انگشتی وجود دارد که انحراف تراز نباید بیشتر از 8/1 اینچ در 30 فوت باشد. خوشبختانه تمامی تراز های لیزری موجود در سایت بانه ناب از دقت بالایی برخوردار هستند.

 

جهت پرتو یا تعداد خطوط لیزر

یکی از اساسی ترین ویژگی های یک تراز لیزری درجه یک و با کیفیت داشتن خطول لیزر زیاد است. اکنون سه نوع تراز از نظر تعداد خطول در بازار وجود دارند: تراز لیزری دو خط ، تراز لیزری 3 خط ، و تراز لیزری 4 خط. ترازهای لیزری دو خط زاویه 180 درجه محیط و ترازهای 3 خط و 4 خط 360 درجه از محیط را پوشش می دهند. داشتن تراز لیزری 360 درجه به شما کمک می کند که کل یک اتاق را پوشش داده و بهترین دید را داشته باشید. قیمت تراز لیزری 4 خط نسبت به مدل 3 خط و 2 خط آن بیشتر است.

- ازجمله بهترین تراز لیزری 2 خط می توان به شیب سنج و تراز لیزری ATuman اشاره کرد.


-    ازجمله بهترین تراز لیزری 4 خط می توان به تراز لیزری دیوالت 4 بعدی و 360 درجه و تراز لیزری 360 درجه ماکیتا 4 بعدی اشاره کرد.

 

خرید تراز لیزری 360 درجه دیوالت

 

داشتن قابلیت خودترازی

پیشرفته و بهترین تراز های لیزری موجود در بازار قابلیت خودترازی داشته و می توانند زاویه انحراف را درست کنند. تمامی ترازهای لیزری 3 بعدی و 4 بعدی موجود در سایت بانه ناب دارای فناوری خودترازی بوده و از آونگ و آهن ربا برای تراز کردن استفاده می کنند. البته یک ویژگی که به آن قفل تراز می گویند باعث می شود که آونگ تراز قفل شده و حرکت نکند، این ویژگی برای بعضی کارها مانند راه پله ها بکار می آید. داشتن قابلیت خودترازی به شما کمک می کند که کارهایتان را سریع تر پیش ببرید.
اما یکی از تصورات غلطی که اکثر خریداران از قابلیت خودترازی دارند این است که تراز می تواند در هر زاویه انحرافی خود را تراز کند. در حالیکه این چنین نیست و تراز تنها می تواند تا زاویه 4+ و 4- خود را تراز کند و اگر زاویه انحراف بیشتر از این مقادیر باشد دستگاه با پخش آلارم به کاربر هشدار می دهد که از حالت تراز خارج شده است.

 

وسایل جانبی تراز لیزری

برخی از ترازهای لیزری دارای ابزارهای کمکی هستند که به شما کمک می کنند کارتان را بسیار راحت تر انجام دهید. ازجمله این وسایل می توان به ریموت کنترل اشاره کرد، مثلا زمانیکه بر روی نردبان هستید برای خاموش و روشن کردن خطوط لیزر لازم نیست از نردبان پایین آمده و سراغ دستگاه بروید، به کمک ریموت کنترل به راحتی می توانید پرتو لیزر را خاموش و روشن کرد.
ازجمله وسایل دیگری که همراه تراز هستند می توان به باتری یدک، سه پایه مخصوص تراز لیزری 150 سانتی، سه پایه کوچک، پایه مگنتی اتصال به دیوار و سه پایه کوچک اشاره کرد.


-    با خرید تراز لیزری دیوالت 360 درجه می توانید تمام وسایل بالا را همراه آن داشته باشید.


اطلاعات بالا به شما کمک می کند تا هنگام خرید تراز لیزری بتوانید دستگاه مطلوب و متناسب با کارتان را خریداری کنید. می توانید انواع تراز لیزری را در سایت بانه ناب سفارش دهید.

 

-    اگر در خرید بهترین تراز لیزری سردرگم هستید و نمی دانید کدام تراز را انتخاب کنید می تونید با شماره پشتیبانی 24 ساعته سایت بانه ناب تماس گرفته و یا به واتساپ شماره زیر پیام بدهید تا نمونه فیلم های هر کدام از ترازهای لیزری را برایتان ارسال کنیم.

 

دفتر فروش: 08734246792
 

موبایل و واتساپ: 09182096785

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha