پشتیبانی: 09182096785
15 نکته و ترفند استایلی که هر زنی باید بداند

15 نکته و ترفند استایلی که هر زنی باید بداند

  • 24 مهر 1401
  • زمانه جوانمردی

زن امروزی کمتر از هیچکس نیست. با ارزش های سنتی و لمس مدرن، هر زنی دوست دارد به روش خودش شیک بماند. چه پوشاک باشد و چه محصولات مد، همه چیز باید با دقت انتخاب شود. اکنون، ما به 15 نکته استایلی که برای شما دارم که هر زنی باید بداند تا بتواند بیانیه مد خود را تعریف کند، بررسی خواهیم کرد.


1. خودتان را بشناسید

خودتان را بشناسید

 

شناخت خود اولین و مهمترین مرحله است. اگر حتی ندانید سایز و تیپ بدنی تان چیست، ممکن است اشتباهاتی پیش بیاید؟ ممکن است خیلی بزرگ یا خیلی کوچک بپوشید. بنابراین، دانستن نوع بدن خود بسیار مهم است، بنابراین می توانید کمد لباس خود را مطابق با آن مرتب کنید و بهترین لباس را برای خود در هر زمان و هر روز انتخاب کنید.

 

2. خیاط مناسب

خیاط مناسب

یک زن هرگز نباید ارزش تناسب مناسب را تضعیف کند. انتخاب یک خیاط مناسب در این مورد بسیار مهم است. لباسی که می پوشید چه ارزان باشد و چه گران باید زیبایی شما را افزایش دهد نه اینکه آن را کاهش دهد. همچنین می توانید از خیاط خود بخواهید که به جای آن از دکمه ها و زنجیرهای مد روز استفاده کند. همچنین می‌توانید طرح‌های خود را متناسب با فرم بدن خود سفارش کنید.

 

3. پوشاک کلاسیک

 

پوشاک کلاسیک


هیچ چیز به خوبی لباس کلاسیک به نظر نمی رسد. . می توانید کت های جین یا چرمی را در کلاسیک انتخاب کنید. روند آنها هرگز از بین نمی رود. با کلاسیک، می توانید استایل و بیانیه مد خود را تعریف کنید.

 

4. جادوی روسری

روسری

در هر فصلی می توانید از روسری های مختلف برای ست کردن با لباس های مختلف استفاده کنید. آنها می توانند جذابیت و استایل را به هر دو، شلوار جین و همچنین دامن اضافه کنند.

 

5. آزمایش با رنگ ها و پارچه ها

آزمایش با رنگ ها و پارچه ها

بارها و بارها، یک زن باید به آزمایش رنگ ها و پارچه ها ادامه دهد. به عنوان مثال، می توانید یک تاپ رنگ روشن را با شلوار جین تیره ست کنید یا برعکس. اما هرگز رنگ روشن را با رنگ روشن یا تیره را با تیره جفت نکنید. به همین ترتیب، می توانید انواع مختلف پارچه، ابریشم، کتان و غیره را نیز آزمایش کنید.


6. تطبیق لوازم جانبی

تطبیق لوازم جانبی

لوازم جانبی برای استفاده با لباس های مختلف باید در دسترس باشد. آنها می توانند حتی ساده ترین لباس های ساده را شگفت انگیز و مد روز جلوه دهند. با توجه به لباس و مراسم می توانید از لوازم جانبی مانند آویزان، عینک، کفش و غیره استفاده کنید.

 

7. تاب مناسب

تاب مناسب

شما باید بدانید که چگونه از تاب استفاده کنید تا ظاهری شیک به لباس خود بدهید. یک دختر ممکن است از تاب ناف، تاب جلو، نیم تان  یا تاب کامل استفاده کند. برخی حتی می توانند شما را بلندتر از آنچه هستید نشان دهند.

 

8. هنر چاپ و نقش و نگار

هنر چاپ و نقش و نگار

لباس‌ها و دامن‌ها با طرح‌های مختلف را می‌توان با هم طراحی کرد. اما مطمئن شوید که چاپ و الگوهای زیادی را با هم مخلوط نکنید که بد به نظر می رسد. در عوض یک تاپ یا پیراهن چاپ شده را با یک دامن ساده یا شلوار جین مخلوط کنید.

 

9. کفش

کفش

ارزش کفش را نباید در یک بیانیه سبک دست کم گرفت. اگر پاهای بلندی دارید و می خواهید خودنمایی کنید، حتماً باید کفش را با شلوار ست کنید.

 

10. بسته استایل

بسته استایل

همیشه باید یک بسته  از جمله سنجاق ایمنی، گیره سوتین و سایر موارد ضروری را در دسترس داشته باشید.

 

11. لایه بندی

لایه بندی

لایه بندی همیشه کار می کند. تنها چیز این است که شما باید بدانید که چگونه این کار را به درستی انجام دهید و همچنین دقیقاً چه چیزی برای شما مناسب است!

 

12. تاپ و ساق بلند

تاپ و ساق بلند

تاپ های بلند را می توان در کنار انواع مختلف شلوار لی استفاده کرد. آنها شما را لاغرتر و همچنین بلندتر نشان می دهند.

 

13. کمربندهای درشت

کمربندهای درشت

کمربندها باید همیشه در کمد لباس شما باشند تا بتوانید از آنها برای ظاهری شیک به شلوار جین و تاپ ساده خود استفاده کنید.

 

14. جادوی راه راه

جادوی راه راه

نوارهای عمودی را می توان در هر زمان و هر روز انتخاب کرد. اگرچه راه راه های افقی نیز وجود دارد، اما راه راه های عمودی بهتر هستند زیرا ظاهری باریک تر و بلندتر به شما می دهند.

 

15. مدل موی مختلف

 

مدل موی مختلف


همان مدل موی روزمره خیلی خسته کننده به نظر می رسد. باید از گوگل کمک بگیرید و مدل های موی دیگر را نیز یاد بگیرید. سپس ببینید چه چیزی برای شما مناسب است و بر اساس آن انتخاب کنید.


در پایان فقط یک چیز را می خواهم بگویم و آن این است که از روند پیروی نکنید، در عوض روند خود را بسازید.

 

برای خرید لوازم آرایشی موجود در بانه ناب مانند سفید کننده زیر بغل و واژن آیچون بیوتی (اصل و درجه یک) ،بافت مو پرنسلی مدل PR318AT، ماسک صورت ورقه ای عصاره خیار آیچون بیوتی اصل ( بسته 10 عددی) کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha