پشتیبانی: 09182096785
آیا تراز لیزری دقیق تر از تراز معمولی است؟

آیا تراز لیزری دقیق تر از تراز معمولی است؟

  • 13 تیر 1401
  • سامان موسوی

با وجود تعداد زیاد برندهای مختلف تراز لیزری در بازار ممکن است خرید تراز لیزری مناسب با کارتان کمی دشوار باشد. به همین جهت بهتر است قبل از خرید تراز لیزری در مورد مدل های مختلف آن تحقیق کنید. اگر کارتان به گونه ای است که نیاز به ابزار دقیق اندازه گیری دارید بهتر است یک تراز لیزری با کیفیت و خوب خریداری کنید. ازجمله کارهایی که می توان با تراز لیزری انجام داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-    نصب کاشی
-    نصب نرده
-    جای گیری منظم وسایل داخل خانه
-    تعیین محل پریزهای برق
-    نصب کاغذ دیواری
-    و موارد دیگر...

به همین جهت از تراز لیزری می توان برای انجام کارهای ساده مانند نصب یک قاب عکس بر روی دیوار یا کارهای پیچیده مانند لوله کشی فاضلاب استفاده کرد.

 

دقت تراز

اگر ابزاری نداشته باشید که بتواند سطح مناطق خاصی را به شما نشان دهد، نمی توانید خانه ای کاربردی بسازید که برای چشم تان دلپذیر به نظر برسد. همچنین نمی توانید کابینت های آشپزخانه را در یک راستا قرار دهید. تراز سنتی یک نوع ابزاراست و از حبابی تشکیل شده که داخل یک ویال پر از مایع قرار دارد. گزینه‌های پیشرفته‌تر (مانند سطح لیزر) می‌توانند نمایشی بصری از یک خط شاقول روی سطح را به شما ارائه دهند. در حالی که ابزارهای اندازه گیری لیزری برای انجام کارهای چیدمان عالی هستند، زمانی که باید موقعیت یک شی را بررسی کنید چندان مفید نیستند. برای این نوع کار، به ابزاری با نوعی ویال حباب نیاز دارید که بتوان آن را تنظیم کرد یا روی جسم فشار داد. این تنها راهی است که می توانید مطمئن شوید که کار شما به درستی تراز شده است.
بسیاری از ترازهای سنتی دارای دو سری خط بر روی ویال های خود هستند. هنگامی که حباب بین جفت داخلی قرار دارد و در وسط می باشد، جسم در تراز است. اما اگر یکی از خطوط بیرونی را لمس کند، در درجه 2% قرار می گیرد (که حدود 1/4 اینچ برای هر فوت است). این شیب مورد نیاز خطوط زباله، پیاده روها و ناودان های باران برای تخلیه مناسب است. مانند هر ابزار اندازه‌گیری لیزری، تراز دستی نیز باید به درستی کالیبره شود. برای اینکار لازم است که فقط آن را روی یک سطح صاف قرار دهید و به موقعیت حباب نگاه کنید. سپس، آن را در هر طرف برگردانید. اگر ابزار دقیق باشد باید حباب ها در هر دو حالت در وسط دستگاه قرار داشته باشند.

 

خرید ابزارهای اندازه گیری لیزری مهندسی

اگر به دنبال جایی برای خرید انواع ابزارهای اندازه گیری می گردید می توانید همه آنها را در بانه ناب مشاهده کنید. ما می دانیم که پیمانکاران حرفه ای باید ابزار مناسب داشته باشند، به همین دلیل است که می خواهیم بهترین های موجود در بازار را به شما ارائه دهیم. فرقی نمی کند که به دنبال تراز یا دستگاه اندازه گیری لیزر دیگری باشید، می توانید آن را در فروشگاه ما پیدا کنید. با خیال راحت به آنچه در انبار داریم نگاه کنید. ما مطمئن هستیم که می توانید تراز لیزری مناسب خود را پیدا کنید!

برای کمک به شما در پایین بهترین تراز لیزری و بهترین متر لیزری موجود در بازار را به شما معرفی می کنیم. برای خرید می توانید روی لینک هر کدام کلیک کرده و وارد صفحه مربوط به محصول شده و در صورت تمایل آن را خریداری کنید.

-    تراز لیزری 4 بعدی ماکیتا 360 درجه و بلوتوث دار همراه با سه پایه بلند مدل Makita-3.7V

-    متر لیزری 100 متری ماکیتا مدل E-100

-    تراز لیزری دیوالت 4 بعدی، 360 درجه و بلوتوث دار مدل 4D-360Degree

-    تراز لیزری 360 درجه ماکیتا 4 بعدی و چمدانی مدل 4D-B04-16G

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha