پشتیبانی: 09182096785
دریل شارژی کوچک، بهترین دوست برای کارهای خانگی

دریل شارژی کوچک، بهترین دوست برای کارهای خانگی

  • 2 مرداد 1401
  • سامان موسوی

چند ابزار وجود دارند که بدون آنها نمی توانید از پس کارهای خانگی تان برآیید. یکی از مهمترین و پرکاربردترین این ابزارها دریل شارژی است. داشتن ابزارهای شارژی که از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از داشتن پریز برق در نزدیکی خودتان از آن استفاده کنید. اگر با پیچ های زیادی سر و کار دارید و استفاده از دریل های برقی بزرگ برایتان سنگین است خرید دریل شارژی بهترین گزینه ممکن است.
قدرت و سرعت مهمترین ویژگی هایی هستند که هنگام خرید دریل شارژی به آنها توجه کنید اما ممکن است دریل ها از نظر تعداد باتری، زمان شارژ باتری، وزن و اندازه نیز مورد ارزیابی قرار می گیرند. همه این ویژگی ها ممکن است یک دریل را برای انجام کاری خاص مناسب تر از دیگری کند. یک دریل شارژی کوچک می تواند برای هر پروژه ای مناسب باشد، از آویزان کردن چوب پرده تا قاب عکس و نسب قفسه های کتاب خانه روی دیوار.

 

بهترین دریل برای کارهای خانگی

برای انجام کارهای خانگی مانند باز و بسته کردن پیچ ها، مونتاژ مبل مان، نصب میله های پرده و قاب عکس تنها چیزی که نیاز دارید یک دریل شارژی کوچک است. وقتی می خواهید چند پیچ را ببندید و یا بر روی دیوار آجری چند سوراخ ایجاد کنید نیازی به خرید دریل شارژی با باتری بزرگ و پر قدرت ندارید. داشتن صد باتری کوچک می تواند وزن دریل شارژی تان را چند صد گرم کاهش دهد.

 

خرید دریل شارژی ماکیتا 24 ولت

سوراخکاری در جاهای تنگ

استفاده از دریل های بزرگ با دسته بلند و باتری های حجیم در جاهای تنگ مانند زیر سینک ظرفشویی یا گوشه ها می تواند مشکل باشد. همچنین استفاده از دریل های بزرگ باعث می شود که دست تان در سریع ترین زمان خسته شود. بهترین گزینه استفاده از دریل های شارژی کوچک و جمع و جور است.


-    ازجمله این دریل های جمع و جور می توان به دریل شارژی ماکیتا 24 ولت موتور براشلس مدل Makita.Brushless-24V  اشاره کرد.


چگونه دریل شارژی کوچک را برای نیاز خود انتخاب کنیم؟

دریل ها ابزاری هستند که هم برای انجام کارهای خانگی و هم کارهای صنعتی ضروری هستند. سوراخکاری، باز و بسته کردن پیچ و حتی اسکنه را می توان با انتخاب دریل مناسب انجام داد. دریل ها در اندازه ها و شکل های مختلفی در بازار موجود هستند، به همین جهت قبل از محدود کردن جستجوی خود یک دقیقه وقت بگذارید و اهداف خرید دریل شارژی کوچک را تجزیه و تحلیل کنید. باتری‌های بادوام‌تر، کنترل سرعت و سه نظام اتوماتیک، دریل ها را به یکی از مفیدترین ابزار در جعبه ابزار شما تبدیل کرده‌اند.
هنگام انتخاب دریل شارژی مناسب باید به ولتاژ، گشتاور، ظرفیت باتری و گزینه های متعدد دیگری توجه کنید تا بتوانید بهترین دریل شارژی را بسته به بودجه و کاری که می خواهید با آن انجام دهید انتخاب کنید. باتری ها دارای ظرفیت متفاوتی هستند که به شما امکان می دهند باتری های سبک تر و ظرفیت کمتر را در مواقعی که وزن دستگاه برایتان مهم است انتخاب کنید. اما زمانیکه دوست دارید از باتری های پرقدرت با ظرفیت زیاد استفاده کنید بهترین گزینه خرید دریلی است که دارای باتری های بزرگی باشد. بهتر است چند باتری یدک نیز داشته باشید تا اگر شارژ یکی از باتری ها تمام شد بتوانید از باتری های یدک استفاده کنید.


-    یکی دیگر از دریل های کوچک و جمع و جوری که می توانید برای انجام کارهای خانگی و جمع و جور استفاده کنید دریل شارژی 24 ولت دیوالت موتور براشلس است.

 

خرید دریل شارژی دیوالت 24 ولت دیوالت


یکی دیگر از ویژگی های دریل های شارژی که می توانید بر اساس آن دریل مورد نظرتان را انتخاب کنید سرعت گردش آن است که بر اساس تعداد چرخش مته در یک دقیقه درجه بندی می شوند. همچنین اکثر دریل های شارژی مانند دریل شارژی 36 ولت دیوالت و دریل شارژی 36 ولت ماکیتا دارای ابزارهای اضافی مانند انبردست، چکش، آچار فرانسه، پیچ گوشتی، سری مته و پیچ بند و سایر وسایل می باشند تا بتوانید جعبه ابزار خود را تکمیل کنید.

 

اگر قیمت دریل شارژی برایتان مهم است می توانید با خیال راحت خرید دریل شارژی 24 ولت دیوالت موتور براشلس و یا خرید دریل شارژی ماکیتا 24 ولت را در سایت بانه ناب سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha