پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید پشم زن برقی

راهنمای خرید پشم زن برقی

  • 20 خرداد 1402
  • سامان موسوی

پشم زن برقی حیوانات ابزاری کار آمد در عرصه پرورش حیوانات است. این ابزار برای چیدن پشم حیوانات به کار می‌رود و عملکردی مشابه با ریش تراش برقی دارد. در این مقاله به بررسی ویژگی‌ها، مزایا، ضررها و نحوه استفاده از پشم زن برقی حیوانات پرداخته می‌شود.

 

 ویژگی‌های پشم زن برقی حیوانات

 پشم چین برقی دارای ویژگی‌هایی همچون نرم بودن، سبک و قابل حمل بودن و عدم نیاز به قطعات خاص برای استفاده است. این ابزار از یک موتور الکتریکی تغذیه می‌شود که پره‌های آن در حال چرخش هستند. پشم زن برقی حیوانات عملکردی قابل اتکا دارد و همچون سر تراش برقی کار می‌کند. این ابزار دارای سرعت و قدرت مناسبی برای پاک کردن پشم حیوانات است و با استفاده از آن می‌توان پشم حیوانات را به راحتی و به صورت سریعی پاک کرد.

 

قیمت و خرید پشم زن برقی دیوالت

 

مزایای استفاده از پشم زن برقی حیوانات

یکی از مزیت‌های اصلی استفاده از پشم زن برقی حیوانات عملکرد سریع آن است. با استفاده از این ابزار می‌توان پشم حیوانات را به راحتی و به سرعت پاک کرد. این ابزار نیازی به قطعات جانبی ندارد و به سادگی قابل حمل نیز هست، به همین دلیل می‌توان آن را به هر جایی که لازم است با خود ببرید. با استفاده از پشم چین برقی می توانید انواع پشم حیوانات مانند پشم های وز و صاف را بچینید.
اگر تعداد زیادی حیوان داشته باشید و وقت کافی برای چیدن آنها ندارید بهتر است به سراغ خرید پشم زن برقی بروید. سرعت عمل استفاده از پشم چین برقی به حدی زیاد است که قابل مقایسه با پشم چین دستی نیست. یکی دیگر از مزایای پشم چین برقی تمیزی کار است. ممکن است قیمت پشم چین برقی بالاتر از نوع دستی آن باشد اما در بلند مدت توجیه اقتصادی دارد.

 

معایب استفاده از پشم زن برقی

یکی از معایبی که می توان به پشم زن های برقی نسبت داد صدایی است که توسط موتور الکتریکی آن تولید می شود. همچنین اگر در زمینه چیدن پشم حیوانات تخصص نداشته باشید ممکن است به حیوان استرس وارد کرده و یا باعث زخمی شدن حیوان بشوید. به همین جهت قبل از استفاده از این دستگاه نحوه کار با آن را یاد بگیرید تا به حیوان آسیبی وارد نکنید.

 

نحوه استفاده از پشم زن برقی

نحوه استفاده از پشم زن برقی حیوانات برای هر نوع حیوان متفاوت است. با این حال به طور کلی قبل از چیدن پشم حیوانات با استفاده از پشم زن برقی، پشم های حیوان را با دستهای خود با یک برس یا مسواک پشمی بررسی کرده و از هرگونه گره و مشکل پشم حیوانات مطلع شوید. اگر پشم حیوان در هم ریخته و گره کرده است بهتر است با یک برس را صاف کنید. این کار سرعت عمل شما را بسیار بیشتر می کند.

 

پشم چین


نتیجه گیری پشم زن برقی حیوانات به عنوان یک ابزار هوشمند و کارآمد در عرصه پرورش حیوانات، عملکرد سریع، جذابیت بالایی و پایداری قابل توجهی دارد. با این حال، باید از این ابزار به درستی استفاده شود و در صورتِ لزوم، مشورت و راهنمایی از دامپزشک خود دریافت شود. استفاده از این ابزار به صورت نامناسب نه تنها می‌تواند به حیوان استرس وارد کند بلکه ممکن است باعث ایجاد زخم هایی شود که درمان آنها سخت است.
همچنین نگهداری از این دستگاه باعث عملکرد مطلوب و افزایش طول عمر آن می شود. لازم است بطور مداوم آن را روغن کاری کرده و پس از اینکه کارتان با دستگاه تمام شد با استفاده از یک فرچه سمی پشم های روی دستگاه را پاک کنید. بهتر است پشم چین را در مکانی خشک و بدور از رطوبت نگهداری کنید تا باعث زنگ زدن تیغه نشود.

 

پشم زن برقی دیوالت750 وات مدل DW-750W

خرید پشم زن برقی دیوالت

این پشم زن به سفارش روسیه و توسط چین ساخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. قدرت موتور این پشم زن 750 وات و سرعت گردش تیغه آن 2800 دور در دقیقه است. از این دستگاه می توانید برای چیدن پشم انواع حیوانات خانگی و اهلی استفاده کنید. از دیگر ویژگی های پشم چین برقی دیوالت می توان به دیمر دار بودن آن اشاره کرد. دیمر 6 حالته این دستگاه سرعت چرخش تیغه ها را تنظیم می کند. همراه این پشم زن یک فرچه سیمی، قوطی روعن و زغال اضافه است.

 

پشم زن برقی زوبر مدل KEWS-320S

قیمت و خرید پشم زن برقی زوبر

قدرت این دستگاه 320 وات واقعی است. طول کابل 5 متری آن به شما آزادی عمل بیشتری هنگام کار با دستگاه به شما می دهد. سرعت چرخش تیغه های این پشم زن 2800 دور در دقیقه است. از این پشم چین می توانید برای چیدن پشم گاو، گوسفند، اسب و سایر حیوانات خانگی استفاده کنید. این دستگاه در یک جعبه حمل محکم قرار گرفته و همراه آن برس، پیچ گوشتی مخصوص، قوطی روغن کاری و دفترچه راهنما است.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha