پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید متر لیزری

راهنمای خرید متر لیزری

  • 3 اردیبهشت 1401
  • سامان موسوی

متر لیزری یکی از اختراعات پرکاربرد و مفید در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد. همانطور که از اسمش پیداست کاربرد اصلی متر لیزری تعیین مسافت بین دو نقطه می باشد. از مزیت های های داشتن متر لیزری می توان به این نکته اشاره کرد که دیگر برای متر کردن محیط نیازی به نفر دوم نداشته و به تنهایی می توانید محیط اطراف تان را اندازه گیری کنید. از متر لیزری می توان برای تعیین محیط، طول، مسافت، حجم و محاسبات فیثاغورثی استفاده کرد. اگر قصد خرید متر لیزری را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
مترهای لیزری موجود در بازار را می توان برای کارهایی مانند نجاری، کابینت سازی، دکوراسیون، معماری و خیلی چیزهای دیگر استفاده کرد. شما می توانید اندازه های مختلف را بر اساس اینچ، فوت و متر تعیین کنید. معمولا مترهای لیزری نسبت به مترهای عادی و سنتی از دقت بسیار بالاتری برخوردار بوده و تنها در کسری از ثانیه با فشردن یک دکمه می توانید فاصله دو نقطه مختلف را تعیین کنید.
برد متر لیزری بسته به نوع و قیمت آن متفاوت است. معمولا مترهای لیزری در بردهای 20 متر تا 120 متر در بازار وجود دارند. اگر به دنبال خرید بهترین متر لیزری هستید می توانید به خرید متر لیزری ماکیتا با برد 100 متر و خرید متر لیزری ورکس با برد 70 متر فکر کنید. این دو مدل از مترهای لیزری را می توان بهترین گزینه برای کارهای حرفه ای به حساب آورد. از ویژگی های مثبت مترهای لیزری بخصوص مترهای معرفی شده در بالا می توان به این نکته اشاره کرد که این مترها با استفاده از دو باتری نیم قلمی کار می کنند. پس از اتمام شارژ باتری می توانید باتری را مجددا شارژ کرده و یا آن را دور انداخته و از باتری های جدید که به راحتی در بازار یافت می شوند استفاده کنید. اما بهترین و به صرفه ترین کار این است که از یک جفت باتری قلمی قابل شارژ استفاده کنید.
از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت ذخیره حدود  20 تا 50 اندازه گرفته شده اشاره کرد. البته مترهای لیزری پیشرفته را می توانید با استفاده از اپلیکیشن مخصوص به گوشی همراهتان تان متصل کرده و محاسبات مورد نظر را در گوشی انجام دهید. نکته ای که هنگام خرید متر لیزری باید به آن توجه کنید این است که بدانید این مترها معمولا برای فضاهای بسته بیشتر کاربرد دارند. البته می توان از این دستگاه برای محیط های باز استفاده کرد اما همانطور که می دانید لیزر در زیر نور آفتاب قابلیت دید کمتری دارد و تکنولوژی مترهای لیزری به این صورت است که باید حسگر دستگاه نور لیزر تابیده شده بر روی جسم مورد نظر را تشخیص دهد تا بتواند محاسبات مورد نظر را انجام دهد. به همین جهت ممکن است در روزهای آفتابی هنگام کار با این دستگاه کمی دچار مشکل شوید.
قیمت متر لیزری نیز با توجه به ویژگی ها، امکانات و برند آن متغیر است. معمولا همراه متر لیزری یک کیف مخصول حمل، یک جفت باتری و بند آویز می باشد. کار با این دستگاه پیچیدگی خاصی نداشته و تنها با فشردن یک دکمه می توانید محاسبات مورد نظر را انجام دهید. درصد خطای متر لیزری نسبت به مترهای عادی بسیار کمتر بوده و به راحتی می توان به آن اعتماد کرد. همچنین می توانید قیمت متر لیزی موجود در سایت بانه ناب را اینجا مشاهده کنید.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha