پشتیبانی: 09182096785
مزایای خرید قیچی باغبانی شارژی

مزایای خرید قیچی باغبانی شارژی

  • 2 تیر 1403
  • سامان موسوی

چه نوع قیچی باغبانی خوب است؟ چگونه باید بهترین قیچی باغبانی شارژی را خریداری کنیم؟ اگرچه کیفیت قیچی های شارژی تولید کنندگان مختلف متفاوت است، اما همه آنها با کاربری آسان ویژگی های مشترکی دارند. در ادامه این پست از سایت بانه ناب به بررسی مزایای خرید قیچی شارژی باغبانی خواهیم پرداخت.


همچنین اگر به دنبال خرید بهترین قیچی شارژی هستید می توانید نگاهی به موارد زیر بیاندازید:


- قیچی شارژی باغبانی ماکیتا 36 ولت مدل 36V-25m

 

- قیچی باغبانی شارژی دیوالت 36 ولت مدل Brushless.36v

 

مزایای خرید قیچی شارژی باغبانی

 

1- سبک بودن

قیچی های برقی حرفه ای ابزارهای کوچک هرس هستند. اگر این ابزار بزرگ و سنگین باشد محبوبیت چندانی بین کشاورزان و باغداران نخواهد داشت. قیچی های هرس با کاربری آسان نسبتا سبک هستند. این ابزار از قسمت هایی شامل تیغه ها، بند اتصال، باتری لیتیومی و غیره تشکیل شده است. یکی از قسمت های سنگین این قیچی باتری لیتیومی است که نسبت به مدل های نسل قبلی که نیکل کادیوم هستند هم اندازه و وزن آن بسیار پایین آمده و هم کیفیت و ظرفیت آن افزایش پیدا کرده است.

 

مزایای خرید قیچی شارژی

 

2- داشتن عملکرد خوب

عملکرد تمیز، ساختار ساده دستگاه، ظرفیت برش بالا و عمر تیغه باعث می شود که عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و می توانید با نگهداری مناسب و سرویس های به موقع، طول عمر ابزار را افزایش دهید. برخلاف قیچی های دستی که نیاز به نیروی بدنی دارید و پس از مدتی کار با آن مچ دست تان خسته می شود در قیچی های برقی اینگونه نیست و تنها کافی هست کلید شاسی را برای باز و بسته کردن تیغه ها بزنید.  به این ترتیب پس از هرس کردن به راحتی می توانید کارهای دیگر را بدون اینکه خسته شده باشید انجام دهید.

 

3- استفاده طولانی

قیچی هرس برقی تنها در صورتی می تواند خوب کار کند که قدرت کافی داشته باشد. این نوع قیچی از باتری های لیتیومی استفاده می کند که ظرفیت بالایی دارند و می توان هر بار بیش از ده ساعت از آن استفاده کرد. البته قیچی های شارژی موجود در بانه ناب دارای باتری یدک نیز هستند، این مزیت به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از تمام شدن باتری کارهایتان را انجام دهید.
- برای مشاهده لیست قیچی شارژی در بانه ناب کلیک کنید.

 

قیچی باغبانی شارژی

 

اطلاعاتی درباره قیچی های شارژی


درختان میوه ای که در باغ کاشته می شوند، اول از همه هدف این است که به آنها اجازه دهیم میوه بیشتری بدهند، برای رسیدن بازدهی بالا و درآمد بالاتر. هرس نکردن شاخه های درخت ها باعث می شود که شاخه های آنها با درخت های اطراف درهم پیچیده شود. به همین جهت برای داشتن بهترین بار از درخت لازم است چندین بار در طول سال شاخه های اضافی آن را هرس کنید.
بنابراین هرس در مراحل رشد زیر لازم است:
1-  ابتدا هرس در مرحله نهالی مورد نیاز است. هرس در این دوره برای گسترش تاج درخت میوه، افزایش تعداد شاخه ها و تنظیم شکل درخت به گونه ای است که بتواند فتوسنتز را با کارایی بیشتری انجام دهد. هرس معقول در این مدت همچنین می تواند کمیت و کیفیت میوه تولید شده توسط درختان میوه را بهبود بخشد و همچنین آنها را قادر می سازد تا بر خلاف درختان میوه کاشته شده در جلو و پشت خانه که میوه نمی دهند، زودتر به ثمر برسند.

 

بهترین قیچی شارژی

 

2- دوم هرس در دوره باردهی است. در این مدت، برخی از شاخه های ضعیف، شاخه های بیمار و شاخه هایی که بر فتوسنتز درختان میوه تأثیر می گذارند، قطع می شوند تا درختان میوه، بهتر رشد و نمو کنند، ساختار درختی خوبی داشته باشند. این رابطه متعادل است، به طوری که دوره باردهی درخت میوه طولانی می شود.

 

خرید قیچی شارژی

 

3- باز هم هرس در سنین بالا لازم است. در این مدت باید برخی از شاخه هایی که بر جذب مواد مغذی و فتوسنتز درختان میوه تأثیر می گذارند به موقع قطع شود تا برخی از شاخه های قوی بهتر بتوانند مواد مغذی را جذب کرده و رشد کنند تا عملکرد میوه درختان مسن در سطح بالاتری حفظ شود. . موارد فوق مزایای قیچی برقی شارژی است که می تواند باعث بهره وری بیشتر درختان میوه و کاهش اتلاف مواد مغذی شود و انتخاب قیچی برقی حرفه ای برای مادام العمر مفید خواهد بود!

 

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha