پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید قیچی شارژی باغبانی

راهنمای خرید قیچی شارژی باغبانی

  • 13 اسفند 1401
  • سامان موسوی

با رسیدن بهار موقع هرس درختان و بخصوص تاکستان ها فرا میرسد. مهمترین ابزار برای هرس کردن قیچی است که در دو مدل دستی و شارژی در بازار وجود دارند. از قیچی باغبانی می توانید برای بریدن شاخه های مریض، بدون میوه و فرم دهی درختان استفاده کنیم. تا چند سال پیش تنها ابزار قابل استفاده قیچی دستی بود که کار با آن نیازمند قدرت بدنی زیاد در دست ها بوده و زمان زیادی برای هرس کردن لازم بود. اما خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی توانسته در عرصه کشاورزی و باغداری نیز به ما کمک کرده و نوع جدیدی از قیچی ها به نام قیچی باغبانی شارژی وارد بازار شده اند.


استفاده زیاد  و متوالی از قیچی باغبانی دستی باعث می شود که فشار زیادی به مچ دست وارد و در دراز مدت صدماتی به دست تان وارد می شود. بهترین راه حل خرید قیچی باغبانی شارژی است. با کمک  و به کمک قیچی شارژی می توانید برش هایی تمیز و سریع انجام دهید. همچنین خستگی ناشی از کار با قیچی های دستی سراغ تان نمی آید. یکی دیگر از مزایای داشتن قیچی شارژی این است که راندمان تان را بسیار افزایش داده و می تواند به کاهش نیروی کار نیز کمک کند. سرعت انجام هرس در قیچی شارژی 8 تا 10 برابر قیچی دستی است. به همین جهت اگر برای هرس کردن با قیچی دستی به چند کارگر نیاز داشته باشید می توانید با کمک قیچی شارژی کار آنها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

 

خرید قیچی شارژی ماکیتا و دیوالت


همچنین دامنه قطر برش در قیچی های شارژی بیشتر از قیچی دستی است. حداقل قطر قابل برش 18 میلیمتر و حداکثر آن 5 سانتی متر است. هر اندازه دامنه برش بیشتر باشد طبیعتا نیاز به باتری بزرگتر داشته و قیمت آن نیز بیشتر می باشد. یکی از سوالاتی که اکثر باغداران از ما می پرسند این است که بهترین قیچی شارژی کدام است؟ در ادامه به معرفی ویژگی هایی که یک قیچی شارژی خوب باید داشته باشد خواهیم پرداخت و در نهایت بهترین قیچی باغبانی شارژی را که در سایت بانه ناب نیز موجود هستند به شما معرفی می کنیم.


-    افزایش بهره وری و کاهش نیاز به نیروی انسانی که منجر به کاهش هزینه ها می شود.
-    سرعت هرس کردن با قیچی شارژی 8 تا 10 برابر بیشتر از قیچی دستی است.
-    هرس کردن با قیچی شارژی با دقت بیشتری انجام شده و برش هایی تمیز ایجاد می کند.
-    قابل استفاده در انواع درختان با سختی های متفاوت( از تاک انگور گرفته تا درخت سیب و گلابی)
-    داشتن باتری یدک برای مواقعی که شارژ باتری تان تمام شد.
-    داشتن تیغه اضافی یا ابزار تیغه تیز کن.

 

قیچی باغبانی شارژی ماکیتا 36 ولت مدل 36V-30m

قیمت و خرید قیچی باغبانی شارژی ماکیتا

یکی از پرطرفدارترین قیچی های موجود در بازار است. این قیچی شارژی می تواند برش هایی تا 30 میلیمتر ایجاد کند. کار با آن بسیار راحت بوده و دارای 4 حالت برش می باشد. موتور این قیچی براشلس بوده و از باتری لیتیوم یونی 36 ولت برای تامین انرژی خود استفاده می کند. وزن این دستگاه با باتری حدود 700 گرم بوده و با هر بار شارژ باتری می توانید حدود 300 برش را انجام دهید. این قیچی به همراه ابزاری که همراه آن است در یک جعبه پلاستیکی محکم قرار دارند تا هم از شکستن آن جلوگیری کند هم راحت تر بتوانید آن را جابجا کنید.

 

قیچی باغبانی شارژی دیوالت 36 ولت مدل Brushless.36v

 

قیچی شارژی باغبانی دیوالت

قیچی شارژی دیوالت بسیار شبیه قیچی شارژی ماکیتا است. توان این دستگاه 500 وات بوده و دارای باتری یدک 36 ولتی است. وزن این قیچی با باتری حدود 800 گرم است و با هر بار شارژ باتری می توانید حدود 300 برش انجام دهید. همچنین همراه این دستگاه یک سوهان با تیغه تیز کن است تا اگر پس از مدتی احساس کردید تیغه آن کند شده بتوانید با تیغه تیز کن آن را شارژ کنید. یک قوطی روغن نیز همراه این قیچی است تا بتوانید آن را با استفاده از سوراخی که بر روی تیغه قرار دارد روغنکاری کنید تا کار با آن روانتر باشد.

 

قیچی شارژی باغبانی STATAL

 

قیچی شارژی باغبانی استاتال

 

اگر به دنبال خرید قیچی شارژی باغبانی اصل می گردید و قیمت قیچی شارژی باغبانی چندان برایتان مهم نیست و بیشتر به کیفیت بها می دهید بهترین گزینه پیش روی شما خرید قیچی شارژی باغبانی استاتال است. االبته قیمت این قیچی نسبت به دو مدل معرفی شده در بالا بیشتر است. البته کیفیت فوق العاده آن باعث می شود که از قیمت زیاد آن چشم پوشی کنید. همراه این قیچی یک تیغه اضافه نیز هست تا اگر پس از مدتی تیغه تان کند شد با استفاده از اچار مخصوصی که همراه آن است بتوانید تیغه را تعویض کنید. وزن این دستگاه با باتری 900 گرم بوده و از باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 21 ولت واقعی بهره می گیرد. شاید در نگاه اول باتری 21 ولت نسبت به دو مدل بالا کمتر به نظر برسد اما اینطور نیست، مدل های معرفی شده در بالا های کپی هستند و اعداد نوشته شده روی آن واقعی نیستند.


قیچی شارژی استاتال دارای گواهینامه  CE اروپا بوده و بزرگترین مزیت آن داشتن تیغه های بسیار با دوام و قابلیت برش تا 35 ملیلیمتر است که می تواند پاسخگوی نیازتان باشد. همچنین این قیچی قابلیت اتصال به دسته تلسکوپی را نیز دارد تا بتوانید شاخه هایی که دست تان نمیرسد را با استفاده از این دسته تلسکوپی هرس کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha