پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید منگنه کوب

راهنمای خرید منگنه کوب

  • 17 اردیبهشت 1400
  • سامان موسوی

منگنه کوب یکی از ابزارهای پرکاربرد برای مشاغلی مانند نجاری، مبلمان سازی، دکوراسیون و غیره می باشد. از منگنه کوب نه تنها در کارگاه ها بلکه می توانید در خانه نیز استفاده کنید، مثلا وقتی که پارچه مبل تان کنده شده و یا کارهای تزئینی انجام می دهید می توانید از این دستگاه کمک بگیرید. منگنه کوب ها به سه دسته منگنه کوب دستی، برقی و بادی تقسیم می شوند. در ادامه به بررسی هر سه دسته خواهیم پرداخت

 

منگنه کوب دستی

همانگونه که از اسمش پیداست برای کار با این دستگاه به نیروی دست نیاز دارید. معمولا از این نوع منگنه کوب برای انجام کارهای سبک مانند پرس کاری، نصب روکش کابینت، منگنه کتاب و کارتن و غیره استفاده می شود. منگنه کوب های دستی معمولا برای انجام کارهای خانگی مناسب هستند و برای انجام کارهای صنعتی و کارگاهی کاربرد چندانی ندارند. نحوه کار کرد آن نیز بسیار ساده بوده و تنها با فشار دادن ماشه می توانید با آن منگنه کنید.

 

منگنه کوب برقی

منگنه کوب برقی نیز تقریبا مکانیزمی شبیه منگنه کوب دستی دارد، با این تفاوت که منگنه کوب برقی همانگونه که از اسمش پیداست با نیروی برق کار می کند. برخلاف منگنه کوب دستی هنگام کار با منگنه کوب برقی به قدرت بدنی چندانی برای منگنه کردن نیاز نداشته و فقط کافی است شاسی آن را کمی فشار دهید. در این مدل از منگنه کوب می توانید میخ و سوزن ها مختلف را در آن قرار داده و بسته به سایزشان منگنه را تنظیم کنید. قیمت این نوع از منگنه ها نسبت به منگنه کوب دستی بالاتر بوده و در عین حال کاربردی تر نیز می باشند.

 

منگنه کوب بادی

منگنه کوب بادی با استفاده از هوای فشرده شده کار می کند. به این گونه که منگنه کوب به یک کمپرسور هوا وصل شده و با زدن شاسی هوای فشرده شده وارد آن شده و دستگاه را به کار می اندازد. منگنه کوب بادی بسیار پرقدرت تر از منگنه کوب های دستی و برقی بوده و به همین دلیل در انجام کارهای کارگاهی مانند نجاری، مبلمان سازی، بسته بندی و غیره بیشتر کاربرد دارد. سوزن و میخ های این نوع منگنه کوب به صورت خشابی بوده و به همین جهت کار با آن راحت تر بوده و دیرتر خالی می شود.

 

منگنه کوب بادی زوبر مدل 8016j

 

منگنه کوب بادی زوبر

این نوع منگنه کوب یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین منگنه کوب های موجود در بازار است. این دستگاه که برای کار با آن باید با استفاده از شیلنگ به کمپرسور هوا متصل شود وزنی کمتر از یک کیلوگرم داشته و دارای ابعاد  24×5×17 سانتیمتر است. این منگنه کوب بادی فشار هوایی برابر  60-100 psi داشته و دارای یک خشاب آلومینیومی است که ظرفیت آن بسته به سایز منگنه بین 100 تا 150 منگنه می باشد.
از منگنه کوب بادی زوبر مدل 8016j می توان به صورت حرفه ای در انجام کارهایی مانند مبلمان سازی، کابینت سازی، نجاری، قاب سازی، بسته بندی و غیره استفاده کرد. بدنه این دستگاه فلزی بوده که با یک روکش پلاستیکی پوشیده شده تا در دست گرفتن آن راحت تر باشد.

 

برای خرید این محصول می توانید اینجا کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha