پشتیبانی: 09182096785
6  کاربرد هوشمندانه برای دریل شارژی شما

6 کاربرد هوشمندانه برای دریل شارژی شما

  • 31 شهریور 1400
  • سامان موسوی

آیا شما از جمله افرادی هستید که فکر می کنند از وسایل گاراژ خود حداکثر استفاده را نمی برند؟ اگر چنین است خواندن این مقاله ممکن است دروازه ای به سوی سرزمین تخیل برای شما باز کند! اخیراً در مورد این ابزار قابل حمل، قدرتمند و با قابلیت چرخش سریع فکر می کردم ،که می تواند با استفاده از نیروی به دست آمده از باتری،  مته های فوق العاده، سوراخ های گرد ایجاد کند یا بست ها را بچرخاند.
به همین جهت از همسایگان خود خواستم که مته های خود را برای این مقاله به من قرض دهند و آنها دو مته از تولید کنندگان مختلف به من دادند. یکی از آنها دریل شارژی دیوالت و دیگری دریل شارژی ماکیتا است. من لیستی از 6 روش دیوانه کننده استفاده از دریل شارژی شما برای استفاده بیشتر از آن تهیه کردم. حالا بیایید با برخی آشنا شویم.

 

1- برس دریلی

خرید دریل شارژی

اگر زمان زیادی را برای نظافت آشپزخانه صرف  می کنید این ایده کوچک باعث می شود در وقت تان صرفه جویی کنید. وقتی صحبت از پاکسازی چربی یا برخورد با غذای پخته می شود استفاده از یک اسکرابر روی مته می تواند کارها را به طرز باورنکردنی آسان کند. اگر شما یک تازه کار هستید تنها کاری که باید انجام بدید تا بتوانید کاربردی ترین کیت تمیزکاری را داشته باشید این است که یک پیچ و مهره شش گوش به همراه یک اسکر ابر ظرف بخرید و آنها را روی مته دریل شارژی خود وصل کنید.

 

2- مخلوط کردن رنگ با کمک دریل شارژی

 

قیمت دریل شارژی


برای ایجاد یک رنگ آبی آبی عالی باید سایه روشن آبی و سبز یا آبی زیادی را با کمی زرد مخلوط کنید. با استفاده از  یک دریل شارژی می توانید یک مخلوط کامل و نتیجه رضایت بخش ایجاد کنید. با استفاده از دریل شارژی می توانید یک مخلوط کامل و نتیجه رضایت بخش ایجاد کنید. یک قاشق مخلوط کن دستی باریک یا یک چوب لباسی پلاستیکی شکسته پیدا کنید و آن را به دریل متصل کنید و تمام. حالا شما همزن رنگ خود را دارید که با استفاده از آن می توانید رنگ یا هر چیز دیگری را که باید سریع مخلوط شود  هم بزنید. شما فقط می توانید یک مته میکسر رنگ را خریداری کنید  اما از آنجا که من طرفدار کارهای جالب و صرفه جویی هستم، ترجیح می دهم این کار را با وسایل بلا استفاده در خانه انجام دهم.

 

3- پوست کن سیب زمینی

 

دریل شارژی


برای یک مهمانی شام باید سیب زمینی زیادی پوست بکنید. خوب، می توانید مقدار زیادی از زمان خود را با استفاده از  یک دریل شارژی برای پوست کندن سیب زمینی صرفه جویی کنیم. برای انجام این کار یک پوست کن سبزیجات را نزدیک سیب زمینی نگه دارید و پوست کن را فقط کمی حرکت دهید تا همه سیب زمینی ها به صورت تمیز جدا شوند. این روش جالب پوست کندن سیب زمینی نه تنها در زمان شما صرفه جویی می کند بلکه انجام آن نیز بسیار سرگرم کننده است.

 

4- واکس کفش

 

خرید دریل شارژی


اگر از یک دریل شارژی برای واکس زدن کفش مجلسی تان استفاده کنید آن را درخشنده تر و زیباتر نیز می کند. باور کنید نتیجه شما را شگفت زده خواهد کرد. صرف نظر از اینکه چه نوع کفشی می پوشید، چه مردانه باشد و چه زنانه، فقط از یک صاف کننده پنبه ای استفاده کنید تا ظاهری برجسته روی کفش خود داشته باشید. دریل شارژی دیوالت با موتور قدرتمند کفش های شما را درخشان تر می کند.

 

5- هنر چرخشی

 

خرید دریل شارژی


آیا می توانید با دریل شارژی یک هنر ایجاد کنید؟ می توانید از دریل شارژی خود برای ایجاد هنرهای چرخشی مانند یک تکه کیک استفاده کنید. بچه ها دوست دارند آن را با شما امتحان کنند و بسیار لذت بخش است. از یک کاغذ ضخیم تر استفاده کنید، آن را بر روی دریل قرار داده و کلید را فشار دهید. حالا شما باید نشانگرهای مختلف را امتحان کنید تا دایره های زیبایی روی کاغذ ایجاد شود. شما چند نقص کوچک خواهید داشت که چیز مهمی نیست. این فرایند بهترین بخش در مورد یک پروژه اسپین آرت است.

 

6- درست کردن آبمیوه

 

نحوه کار با دریل شارژی


یک روز گرم تابستانی را تصور کنید. اگر می خواهید کمی تفریح کنید می توانید آب هندوانه یا خربزه را با دریل شارژی تهیه کنید. کافی است یک سوراخ کوچک در بالای هندوانه ایجد کرده و آویز را خم کنید تا یک ویسک درست شود ، آویز همزن را داخل تکه مته قرار دهید و ویسک را داخل هندوانه قرار دهید. همه چیز داخل هندوانه را سوراخ کنید. یک شیشه پلاستیکی را در سوراخ قرار دهید و قسمت پایینی آن را پاره کنید. سپس محتویات هندوانه را داخل فیلتر بریزید. آن را با یخ سرو کنید و از نسیم عصرانه لذت ببرید.

 

اگر قصد خرید دریل شارژی با کیفیت را دارید پیشنهاد می کنیم خرید دریل شارژی 36 ولت دیوالت با پک کامل  یا خرید دریل شارژی 36 ولت ماکیتا با پک کامل را در اولویت قرار دهید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha