پشتیبانی: 09182096785
7 نکته برای اینکه لاغرتر به نظر برسید!

7 نکته برای اینکه لاغرتر به نظر برسید!

  • 6 دی 1399
  • سامان موسوی

عده زیادی از افراد دوست دارند بدون رفتن به باشگاه و گرفتن رژیم های غذایی طاقت فرسا خود را لاغرتر جلوه دهند. در این مقاله از سایت بانه ناب نکاتی را به شما خواهیم آموخت که بدون رفتن به باشگاه، بدون گرفتن رژیم غذایی و جراحی های خطرناک بدن خود را لاغرتر نشان دهید.

نکته اول- لباسی که می پوشید اندازه تان باشد
اولین نکته برای لاغر به نظر رسیدن این است که لباس هایی ببوشید که با سایز بدن تان متناسب باشند. لباس های با سایزهای کوچک و بزرگ، شما را چاق تر نشان می دهند. به اینصورت که اگر لباس کوچک و تنگ باشد باعث می شود چربی های بدن تان بیرون زده شوند و جلب توجه کنند. در عین حال پوشیدن لباس های گشاد هم باعث می شود که دیگران تصور کنند بدنتان بسیار بزرگتر از چیزی است که واقعا هستید.

نکته دوم- کفش پاشنه بلند بپوشید
فرقی نمی کند خانم هستید یا آقا. استفاده از کفش های پاشنه بلند باعث می شود که پاهایتان درازتر به نظر برسد و پشت و شانه هایتان نیز صاف شود. خانم ها برای تهیه کفش های پاشنه بلند مشکلی ندارند، آقایان نیز می توانند از کفی های طبی که پاشنه  های بلندی دارند استفاده کنند.

نکته سوم- از زیور آلات جذاب و زیبا استفاده کنید
سعی کنید زیور آلاتی که انتخاب می کنید متناسب با مدل و رنگ لباس هایتان باشند. داشتن زیور آلات زیبا این دید را در بیننده بوجود می آورد که از آنچه که هستید لاغرتر و قد بلندتر به نظر برسید. برای مثال، داشتن گردن بندهای دراز، زیور آلاتی مانند دستبندهای بزرگ و رنگ های براق مچ دست تان را از آنچه که هست لاغرتر نشان می دهد. داشتن گوشواره یا مدل موهای جذاب و شیک نیز باعث می شود توجه بینندگان را از سایر قسمت های بدن تان که احساس می کنید نا متناسب است به بالا تنه خود جلب می کنند.

نکته چهارم- لباس هایتان از رنگ ها ومدل هایی باشند که این تصور را ایجاد کنند که لاغرتر هستید
شما می توانید برای لاغرتر به نظر رسیدن از رنگ و مدل لباس هایتان نیز کمک بگیرید. سعی کنید از رنگ های مشکی و تیره استفاده کنید، زیرا این رنگ ها باعث می شوند که سایه های قابل روئیت روی بدن تان کمتر شوند. اینکار باعث می شود که در بیننده خطای دید ایجاد شده و شما را لاغرتر تصور کند. سعی کنید از لباس هایی که راه راه عمودی دارند استفاده کنید، زیرا این راه راه های باریک و عمودی نیز باعث ایجاد خطای دید در بیننده می شود. همچنین از پوشیدن لباس های طرح دار و شلوغ خودداری کنید، چراکه شما را چاق تر از آنچه که هستید نشان می دهند.

نکته پنجم- قسمت هایی که با آن مشکل دارید را با کمک رنگ ها بپوشانید
درصورتیکه از رنگ مشکی زیاد خوش تان نمی آید و دوست ندارید سر تا پا مشکی بپوشید پیشنهاد می کنیم که حداقل قسمت هایی که بیشتر شما را چاق نشان می دهند با رنگ های تیره بپوشانید. برای مثال، اگر از پایین تنه تان خوش تان نمی آید ولی از بالاتنه تان راضی هستید می توانید از یک شلوار یا دامن مشکی یا تیره استفاده کنید و تاپ یا بلوزی با رنگ های شاد و دلخواه تان بپوشید.

نکته ششم- روسری یا شال تان را آویزان کنید
بهتر است بدانید که رنگ و نحوه بستن روسری یا شال تاثیر زیادی در لاغر یا چاق به نظر رسیدن شما دارد. پیشنهاد می کنیم که روسری و شال هایی بخرید که طرح ها و رنگهای تیره تری دارند. همچنین روسری را دور سرتان نپیچانید و آن را بر روی سینه هایتان آویزان کنید. آویزان کردن روسری باعث می شود که لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید.

نکته هفتم- از گن های لاغری استفاده کنید
گن ها طوری ساخته می شوند که تنگ بوده به صورت کشی باشند و چربی های بدن تان را فشرده کرده و بپوشانند. گن های لاغری مختلفی وجود دارند، بسته به نیاز خود می توانید از گن های لاغری به صورت تاپ یا شلوارک استفاده کنید.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha