پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید لیزر موهای زائد

راهنمای خرید لیزر موهای زائد

  • 5 خرداد 1400
  • سامان موسوی

تمایل برای زدن موهای زائد پیشینه ای چند صد ساله دارد. داشتن بدنی صاف و بدون مو باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود. به همین جهت انسان ها از زمان های بسیار دور موهای بدن خود را با وسائل و مواد اولیه می زدند. اما به مرور و با پیشرفت علم و تکنولوژی این وسایل و مواد اولیه جای خود را به چاقو، قیچی، تیغ، ژلت، موبر و غیره دادند. امروزه دستگاه های جدیدی برای رفع موهای زائد طراحی شده اند که از کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند.
امروزه دستگاه لیزر موهای زائد یکی از گزینه های اصلی و پر طرفدار در بین زنان و مردان می باشد. نحوه کار لیز بدین صورت است که اشعه لیزر با استفاده از پالس های نوری و بدون آسیب به پوست اطراف مو به ریشه مو نفوذ کرده و منجر به حذف آن می شود. البته بهتر است بدانید که دستگاه لیزر فقط بر روی موهای تیره تاثیر دارد یعنی هرچه موهایتان تیره تر باشد بهتر است. درصورتیکه موهایتان تیره نیست این روش برای شما مناسب نیست و بهتر است از روش های دیگر مانند الکترولیز برای رفع موهای زائد استفاده کنید.
دستگاه های لیزر خانگی نسبت به دستگاه های موجود در کلینیک ها از قدرت کمتری برخوردار هستند، به همین جهت اگر قصد خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی را دارید بهتر است بدانید که فقط با یک جلسه موهایتان از بین نمی رود و باید چندین بار در فواصل زمانی منظم این کار را انجام دهید تا از آن نتیجه بگیرید. البته این لیزر موهای زائد برای همه افراد مناسب نیست، برای اینکه بدنتان را لیزر کنید باید حداقل 15 سال سن داشته باشید. همچنین استفاده از دستگاه های لیزر برای زنان باردار، افزار دیابتی، افراد دارای بیماری های پوستی و پوست دارای زخم توصیه نمی شود.

 

توصیه های مهم برای انجام لیزر موهای زائد


1- بهتر است دو روز قبل از انجام لیزر موهای خود را بزنید تا اشعه لیزر به ریشه مو برسد و تاثیر بیشتری داشته باشد.
2- لیزر بدن درد چندانی ندارد، اما برای تسکین درد احتمالی می توانید از ژل های بی حس کننده استفاده کنید.
3- هنگام انجام لیزر باید حتما از عینک مخصوص محافظ استفاده کنید.
4- حداقل تا یک هفته پس از لیزر به استخر نرفته و در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
5- بهتر است برای زدن موهای ناحیه تناسلی از روش های دیگری بجز لیزر استفاده کنید.


دستگاه لیزر موهای زائد لسکلتون مدل T009i

این دستگاه یکی از جدیدترین و باکیفیت ترین دستگاه های لیزر خانگی می باشد. این دستگاه دارای دو سری با عملکردهای متفاوت می باشد. یکی از سری ها مخصوص لیزر موهای زائد و دیگری مخصوص جوانسازی پوست است. این دستگاه از تکنولوژی  نوری IPL  برای زدن موهای زائد استفاده می کند. قدرت این دستگاه 36 وات و وزن آن 300 گرم است.

دستگاه لیزر موهای زائد

از ویژگی های این دستگاه لیزر می توان به قابلیت تنظیم سرعت و سیستم خاموشی اتوماتیک اشاره کرد. پالس هایی که این دستگاه از خود ساتع می کند برای حالت موهای زائد 300000 و برای جوانسازی پوست 100000 می باشد. همراه این پک دو عدد سری با عملکردهای مختلف لیزر و جوانسازی پوست، شارژر، عینک مخصوص و دفترچه راهنما می باشد. شما می توانید با خرید این دستگاه لیزر خانگی در عرض چند جلسه از شر موهای زائد خلاص شوید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha