پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید اره عمودبر

راهنمای خرید اره عمودبر

  • 18 اردیبهشت 1400
  • سامان موسوی

اره عمود بر معمولا در نجاری بسیار پر کاربرد است و به کمک آن می توانید انواع برش های منحنی را بر روی انواع تخته ها از تخته سه لایه گرفته تا نئوپان انجام دهید. یکی از خصوصیات مهمی که اره عمودبر باید داشته باشد حرکت پاندولی و قابلیت تنظیم سرعت آن است. اره های عمودبر معمول برش ها را ساده انجام می دهند درحالیکه اره هایی که قابلیت حرکت پاندولی دارند برش های تمیزتر و ظریف تری انجام می دهند. یکی دیگراز ویژگی هایی که بهتر است دستگاه تان داشته باشد قابلیت تنظیم سرعت است. زیرا بسته به چیزی که می خواهید برش دهید باید سرعت تان را بر اساس آن تنظیم کنید، برای مثال اگر در حال برش فلز به سرعت کم و قدرت بیشتری نیاز دارید، یا هنگام برش های منحنی بهتر است آن را با سرعت پایین انجام دهید.
معمولا قدرت اره عمودبر را بر اساس آمپر می سنجند، هر چقدر آمپر آن بیشتر باشد قدرت اره نیز بیشتر خواهد بود. معمولا برای برش فلزات آمپر 6 تا 7 ایده آل بوده و آمپر 5 مقرون به صرفه است. یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام خرید اره عمود بر باید به آن توجه کنید این است که آن دستگاه تا چه عمقی را می تواند برش دهد؟ بطور معمول عمق استاندارد برای برش چوب 50 میلی متر و برش فلزات 25 میلیمتر است.
اره های عمود بر در دو دسته برقی و شارژی موجود هستند. برای مشاغلی که نیاز به جابجایی زیاد دارند اره عمودبر شارژی مناسب است، اما اگر در کارگاه با آن کار می کنید بهتر است نوع برقی آن را بخرید زیرا اره های برقی قدرت بیشتری نسبت به نوع شارژی دارند.
در ادامه این مقاله از سایت بانه ناب به معرفی انواع عمودبر های موجود در بازار خواهیم پرداخت. شما می توانید با کلیک بر روی عنوان هر کدام به صفحه محصول رفته و مشخصات و عکس های کامل دستگاه را مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت اینترنتی خریداری کنید.

 

عمود بر 800 وات پارکساید مدل PSTD800B2

اره عمود بر پارکساید

عمود بر پارکساید یکی از با کیفیت ترین عمودبر های موجود در بازار است. این دستگاه دارای توان 800 وات بوده و می تواند برش هایی تا 80 میلی متر انجام دهد. سرعت چرخش اره این دستگاه برابر 3100 دور در دقیقه می باشد. همچنین این اره عمود بر دارای مکنده گرد و غبار بوده و هنگام کار با آن می توانید گرد و غبارهای موجود را با مکنده به کیسه مخصوص بریزید. از دیگر ویژگی های این دستگاه قابلیت برش با زاویه می باشد و می تواند برش هایی با زاویه 15، 30 و 45 درجه بزند.

 

اره عمود بر 1180 واتی دیوالت مدل 7002

 

عمودبر دیوالت

 

این مدل از عمودبر دیوالت که به سفارش روسیه و توسط چین ساخته شده دارای 1180 وات توان بوده و می تواند برش هایی تا عمق 65 میلی متر انجام دهد. سرعت چرخش اره نیز برابر 3000 دور در دقیقه می باشد. در جلو این عمودبر یک دیمر قرار دارد و با چرخش آن می توانید سرعت دستگاه را بسته به کاری که انجام می دهید کم و زیاد کنید. از دیگر ویژگی های این اره عمود بر می توان به تعویض راحت تیغه آن بدون نیاز به آچار اشاره کرد. این دستگاه بسیار خوش دست بوده و با وزن 1.9 کیلوگرم برای انجام کارهای طولانی مدت بسیار ایده آل است.

 

اره عمودبر 400 وات زوبر مدل k10211

عمودبر زوبر

این اره عمودبر که به سفارش روسیه و توسط چین ساخته شده برای انجام کارهای سبک بسیار ایده آل است. توان این دستگاه برابر 400 وات بوده و سرعت چرخش تیغه اره آن نیز برابر 3000 دور در دقیقه می باشد. با کمک این دستگاه عمود بر می توانید برش هایی تا حداکثر 55 میلیمتر را انجام دهید. رنگ این دستگاه ترکیب نارنجی و خاکستری بوده و دسته آن آرگونومیک طراحی شده تا حتی اگر طولانی مدت با آن کار کنید احساس خستگی کمتری داشته باشید.

 

عمود بر شارژی 20 ولت ورکس مدل WX548.9

عمودبر شارژی

اگر به صورت سیار کار می کنید و زیاد جابجا می شوید این مدل از عمود بر ورکس عمود بر ورکس به دردتان می خورد. این عمودبر شارژی 20 ولت توان داشته و می توانید برش هایی تا عمق 24 میلی متر انجام دهید. سرعت چرخش اره در این عمود بر شارژی برابر  2150 دور در دقیقه است. این مدل از عمودبر دیمردار بوده و به کمک آن می توانید سرعت چرخش اره را کم و زیاد کنید. وزن این دستگاه 1.9 کیلوگرم بوده و دارای بدنه ای مقاوم می باشد بطوریکه با سرویس دوره ای و نگهداری خوب می توانید چندین سال از آن استفاده کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha