پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید آچار بکس

راهنمای خرید آچار بکس

  • 16 مرداد 1401
  • زمانه جوانمردی

آچار بکس ابزاری است که به وسیله آن کاربر بدون وارد کردن نیروی زیاد می تواند انواع پیچ ها را باز و بسته کند. بیشترین کاربرد آچار بکس برای باز کردن تایر خودرو است. از نظر تامین انرژی آچار بکس ها در سه دسته آچار بکس بادی ، آچار بکس برقی و آچار بکس شارژی دسته بندی می شوند. آچار بکس بادی بیشتر برای تعمیرگاه ها و مکانیکی ها مناسب است زیرا برای کار به کمپرسور هوا نیاز دارد. نحوه کار آن نیز به این صورت است که آچار بکس با استفاده از شلنگ مخصوص به کمپرسور هوای فشرده متصل شده و پس از فشار دادن شاسی هوای فشرده باعث چرخش دستگاه می شود. از مزایای آچار بکس بادی می توان به قدرت بسیار زیاد آن اشاره کرد. اما معایب این نوع آچار بکس این است که برای کار به کمپرسور باد نیاز دارد و نمی توان آن را به راحتی به جاهای مختلف برد.
نوع بعدی، آچار بکس برقی است. از نظر قدرت و توانایی بعد از آچار بکس بادی و قبل از آچار بکس شارژی قرار می گیرد. از ویژگی های این آچار بکس می توان به سبک بودن و عدم نیاز به کمپرسور باد اشاره کرد. همچنین قیمت آچار بکس برقی کمتر از نوع بادی و شارژی است.


-    اگر قصد خرید آچار بکس برقی را دارید پیشنهاد می کنیم خرید بکس برقی دیوالت 1800 وات مدل 0918 را از بانه ناب انجام دهید.

 

آخرین نوع آچار بکس از نظر منبع تامین انرژی آچار بکس شارژی است که از نظر قیمت گرانتر از نوع برقی و بادی است. بارزترین ویژگی آچار بکس شارژی قابلیت جابجایی آن به مکان های مختلف است، زیرا نه به کمپرسور باد نیاز دارد و نه به پریز برق. تنها با یک باتری شارژی می توانید از آن استفاده کنید.


-    اگر قصد خرید آچار بکس شارژی را دارید پیشنهاد می کنیم خرید بکس شارژی ایکس کورت 20 ولت موتور براشلس مدل 24BL را در بانه ناب انجام دهید.

حال که بطور مختصر با انواع بکس ها آشنا شدید بهتر است مزیت استفاده از آچار بکس ضربه ای را بدانید:


-    عدم نیاز به نیروی بازو
-    صرفه جویی در زمان
-    صرفه جویی در هزینه
-    بسیار مناسب برای کارهای صنعتی


چگونه خرید بهترین آچار بکس را انجام داده و چه مزیتی دارد؟

اگر تصمیم به خرید آچار بکس گرفته اید و کمی تحقیق کرده باشید ممکن است که مدل های مختلف آچار بکس موجود در بازار شما را سردرگم کرده و نتوانسته اید تصمیم نهایی را برای خرید بهترین بکس بگیرید. در ادامه نکاتی را به شما یادآوری می کنیم تا در انتخاب بهترین اچار بکس متناسب با کارتان به شما کمک کند. از نظر عملکرد همانند آچار بکس دستی است با این تفاوت که هیچ نیازی به قدرت بدنی برای باز و بسته کردن پیچ ها نداشته و در عین حال گشتاور بسیار بیشتری تولید می کند.

امنیت
این یک مکانیسم بدون واکنش در نظر گرفته می شود زیرا خروجی نهایی را از توربین محرک جدا می کند و فقط تکانه جرمی مکانیزم شفت خروجی را به حرکت در می آورد. این امر صدماتی را که در حال حاضر توسط جغجغه های پنوماتیک فعلی ایجاد می شود کاهش می دهد.

 

مقرون به صرفه

ترکیب ضامن دار و آچار ضربه ای نیاز مکانیک، مهندس یا شرکت را به سرمایه گذاری در ابزارهای متعدد بی نیاز می کند. در بسیاری از صنایع، به ویژه مهندسی، ناکارآمدی در زمان بندی منجر به از دست رفتن درآمد می شود. این عملکرد ابزار، همراه با افزایش گشتاور خروجی و دور در دقیقه بالاتر، زمان مورد نیاز ابزار را برای انجام وظایف مربوطه کاهش می دهد.

 

انتخاب مواد

ماده انتخابی فولاد ابزار S7 است. S7 به دلیل مقاومت در برابر ضربه شناخته شده است و ویژگی های قابل توجه خود را در قالب اسکنه، پانچ، قالب، قیچی و بسیاری دیگر نشان می دهد. با افزایش شدید نیرویی که برخی از این اجزا در برابر ضربه مقاومت می کنند، برای اطمینان از عمر طولانی و قابل اعتماد ضروری است. سازندگان S7 را در حالت آنیل شده عرضه می کنند، یا شرایطی که در آن تنش های داخلی کاهش یافته و ساختار میکروکریستالی بازآرایی شده و مواد نرم تر با خواص سرد کاری عالی تولید می شود. این امر در فرآیند تولید بسیار مهم است و به ابزارهای برش اجازه می دهد تا مواد را با کاهش سایش ابزار حذف کنند.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha