پشتیبانی: 09182096785
6 نکته مهم که هنگام خرید ابزار آلات باید به یاد داشته باشید؟

6 نکته مهم که هنگام خرید ابزار آلات باید به یاد داشته باشید؟

  • 6 اردیبهشت 1400
  • سامان موسوی

ابزار آلات مصارف زیادی در کارهای خانگی و صنعتی دارند. به همین جهت افراد بیشتری به دنبال خرید آنها هستند. ممکن است برندها و مدل های زیادی از ابزاری که می خواهید بخرید وجود داشته باشند و این شما را در انتخابی صحیح سردرگم کند. به همین جهت در این مقاله از سایت بانه ناب به معرفی 6 نکته کاربردی برای خرید ابزار آلات خواهیم پرداخت.

 

1- ابزاری که می خرید نو است یا کار کرده؟

اولین چیزی که باید در هنگام خرید ابزار آلات صنعتی به آن توجه کنید این است که دقت کنید که ابزاری که می خواهید بخرید نو و آکبند است یا دست دوم است؟ اگر هزینه کمی برای خرید ابزار مورد نظرتان کنار گذاشته اید خرید ابزارهای دست دوم و کار کرده منطقی به نظر می رسد. با این وجود هنگام خرید وسایل کارکرده باید بیشتر مراقب بوده و از کیفیت و کارکرد صحیح  آن مطمئن شوید.

 

2- عملکرد ابزار مورد نظر چگونه است؟

دستگاهی که می خواهید بخرید چه عملکرد و بازدهی دارد؟ قبل از خرید به این نکته هم توجه کنید. باید بازده و عملکرد دستگاه را در حالت های مختلف مانند قدرت و سرعت بسنجید و با قیمت آن مقایسه کنید. اگر عملکرد دستگاه با هزینه ای که می پردازید تقریبا برابر هستند می توانید آن را بخرید. برای مثال، در فروشگاه اینترنتی بانه ناب می توانید انواع دریل های شارژی با کیفیت و قیمت های متنوع را مشاهده کرده و از نظر عملکرد با یکدیگر مقایسه کنید. برای خرید انواع دریل شارژی می توانید اینجا کلیک کنید.

 

3- قیمت دستگاه را با بقیه جاها مقایسه کنید؟

هیچوقت از اولین فروشگاهی که می روید خرید نکنید، چه فروشگاه فیزیکی باشد چه فروشگاه اینترنتی. سعی کنید قیمت دستگاهی که می خواهید بخرید را از چند جای دیگر بپرسید و با هم مقایسه کنید. حتی برندهای مشابه با ویژگی های مشابه را نیز قیمت بگیرید و ببینید کدام مناسب تر است. هرچند که قیمت دستگاه بسیار مهم و تعیین کننده است اما سعی کنید بیشتر بر روی کیفیت و کارایی دستگاه تمرکز کنید.

 

4- اندازه دستگاه چقدر است؟

قبل از خرید ابزار مورد نظرتان اول تحقیق کنید که اندازه آن چقدر است و چقدر از فضای کارگاهتان را اشغال می کند. ممکن است دستگاهی که می خرید با محلی که می خواهید آن را نگهداری کنید متناسب نباشد. بسیاری از ابزارآلات موجود در فروشگاه بانه ناب داخل جعبه بوده و این باعث می شود که بسیار جمع و جور به نظر رسیده و نه تنها فضای کمی را اشغال می کنند بلکه حمل آنها نیز بسیار راحت تر است.

 

5- دستگاه چقدر برق مصرف می کند؟

یکی از نکات مهم دیگری که در هنگام خرید ابزار آلات صنعتی باید به آن توجه کنید میزان مصرف برق آنها است. اگر مدل و برندهای مختلفی از دستگاه مورد نظر وجود دارد و از نظر کیفیت مشابه هم هستند بهتر است مدلی را انتخاب کنید که از نظر مصرف برق کم مصرف تر باشد. معمولا بر روی همه ابزار آلات صنعتی می توانید توان  مصرفی دستگاه را مشاهده کنید. برای مثال، انواع موتور جوش های موجود در سایت بانه ناب از نظر بازدهی انرژی در رده کم مصرف ترین ها نسبت به سایر دستگاه های مشابه هستند.

 

6- کسانی که قبلا این دستگاه را خریده اند چه نظری در مورد آن دارند؟

یکی از راه هایی که می تواند به شما در خرید ابزار مورد نظرتان کمک کند این است که با افرادی که قبلا این دستگاه را خریده اند مشورت کرده و از آنها در مورد کارایی و کیفیت دستگاه سوال بپرسید. استفاده از تجربه دیگران می تواند کمک زیادی در انتخاب دستگاه مناسب تر به شما بکند.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha