پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید پمپ باد فندکی خودرو (کمپرسور باد خودرو)

راهنمای خرید پمپ باد فندکی خودرو (کمپرسور باد خودرو)

  • 12 آذر 1400
  • زمانه جوانمردی

صرف نظر از نوع خودرویی که رانندگی می کنید داشتن کمپرسور باد ایده هوشمندانه ای است. در حالی که کمپرسورهای 12 ولتی قابل حمل (مانند کمپرسورهای هوای مورد آزمایش ما) به طور سنتی توسط دارندگان 4WD برای تنظیم فشار تایرها استفاده می شود، آنها همچنین یک آیتم مفید برای داشتن در صندوق عقب خودروهای سدان، هاچ بک یا کانورتیبل شما هستند. فشار باد لاستیک خود را در هر زمان و هر مکان بررسی و حفظ کنید.
اگر به دنبال خرید پمپ باد فندکی خودرو هستید می توانید خرید پمپ باد فندکی خودرو دیوالت، خرید پمپ باد فندکی Kmax و خرید کمپرسور باد فندکی خودرو پارکساید را با بهترین کیفیت در سایت بانه ناب انجام دهید.

 

چرا به کمپرسور هوا نیاز دارید؟

از آنجایی که می توانید تا چند صد هزار تومان برای یک کمپرسور هوا خرج کنید، ارزش این را دارد که فکر کنید برای چه چیزی از آن استفاده خواهید کرد. اطمینان از فشار مناسب لاستیک‌ها یکی از ساده‌ترین و معقول‌ترین کارهایی است که می‌توانید به عنوان یک راننده انجام دهید. و برای انجام آن نیازی نیست که یک مکانیک جوان باشید. کنترل فشار باد لاستیک ها به افزایش عمر لاستیک کمک می کند و بهبود می بخشد:

- رسیدگی
- ایمنی
- اقتصاد سوخت

 

آیا دستگاه شما از نوع 4WD هستید؟

مطمئناً می خواهید یک کمپرسور باد فندکی خودرو در دسترس داشته باشید. ماجراجویی های خارج از جاده به این معنی است که شما باید فشار تایر را متناسب با سطوح مختلف رانندگی تغییر دهید. برای رانندگی بر روی شن، گل یا برف باید لاستیک های خود را تخلیه کنید تا سطحی که با زمین در تماس است و کشش را بهبود بخشد. و هنگامی که سرگرمی خارج از جاده به پایان رسید باید لاستیک های خود را مجدداً باد کنید تا در جاده های معمولی ایمن تردد کنید و آسیب ناشی از فرسودگی و گرمای بیش از حد را به حداقل برسانید.

 

گیره باتری

کمپرسورهای باد خودرو 12 ولت قابل حمل، کمپرسورهای باد کوچکی هستند که مستقیماً از باتری ماشین با استفاده از گیره باتری کار می کنند. کمپرسورهای قابل حمل کمتری وجود دارند که مستقیماً به فندک خودرو وصل می‌شوند، اما جریان کم‌تری دارند و برق رسانی از این گزینه به طور قابل توجهی کندتر خواهد بود.

 

فشار سنج

همانطور که از نام آن پیداست به یک نشانگر نیاز دارید که فشار باد لاستیک را نشان دهد. معمولا بر روی پمپ های باد فندکی خودرو یک نشانگر عقربه ای وجود دارد که به کمک آن می توانید میزان فشار باد لاستیک را مشاهده کنید.


 
قطع ایمنی حرارتی

یک ویژگی ایمنی مهم که برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد کمپرسور طراحی شده است. کمپرسورهای باد فندکی خودرو موجود در بازار معمولا می توانند 15 دقیقه بصورت مداوم کار کنند. اما اگر بیشتر از این زمان با آنها کار کنید و دستگاه گرم شود کمپرسور به صورت اتوماتیک خاموش شده و تا موتور آن سرد نشود قابل روشن شدن نیست.

 

داشتن ابزارهای جانبی

اکثر کمپرسورهای باد ماشین موجود در بازار در یک جعبه و همراه وسایل آپاراتی عرضه می شوند. این ابزارها به شما کمک می کنند تا در جاهایی که ماشین تان پنچر شد و به آپاراتی دسترسی نداشتید به وسیله ابزارهای موجود خودتان ماشین تان را پنچرگیری کنید.

 

نکاتی در مورد کمپرسور باد فندکی خودرو

برای استفاده حداکثری از خودرو و لاستیک‌های خود، NRMA توصیه می‌کند هر دو تا سه بار که بنزین پر می‌کنید لاستیک خود را تنظیم باد کنید.  RACV  پیشنهاد می دهد که این کار را حداقل هر دو هفته یک بار انجام دهید. در حالی که فشارسنج لاستیک یک راه سریع و راحت برای بررسی میزان فشار باد لاستیک خودرو شما است.


قیمت پمپ باد فندکی خودرو در بازار متفاوت بوده و به برند و ابزارهای همراه آن بستگی دارد. با خرید پمپ باد فندکی خودرو در فروشگاه بانه ناب دارای یک پمپ باد فندکی خودرو با کیفیت و همراه ابزارهای مورد نیاز برای پنچرگیری خواهید شد. تمامی کمپرسورهای باد فندکی موجود در فروشگاه بانه ناب دو سیلندره بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha