پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید بهترین دریل شارژی

راهنمای خرید بهترین دریل شارژی

  • 1 آذر 1401
  • سامان موسوی

از دریل شارژی می توان برای انجام کارهای مختلف استفاده کرد. آنها واقعاً یک ابزار ضروری برای هر خانه هستند!  چه بخواهید بر روی مواد مختلف مانند چوب، پلاستیک، آهن و سایر مواد کار کنید چه اینکه بخواهید از آن برای انجام کارهای عادی خانگی استفاده کنید. دریل شارژی چند کاره ابزار مناسبی برای سوراخکاری و استفاده به عنوان پیچ گوشتی برقی است.

 

دریل شارژی ماکیتا


شخصا توصیه می کنیم که خرید دریل شارژی چند کاره را در اولویت های خرید ابزارهای ضروری تان قرار دهید. مطمئنا یکی از ابزارهای پرکاربرد شما خواهد شد، بخصوص اگر به انجام کارهای فنی علاقه مند باشید. بهتر است هنگام تهیه دریل شارژی نوعی را انتخاب کنید که دارای باتری یدک باشد، زیرا داشتن باتری اضافه انعطاف بیشتری برای انجام کارها به شما می دهد. بنابراین، چه می‌خواهید یک مدل قدرتمند برای انجام تمام کارهای فنی داشته باشید، یا فقط یک دریل چند کاره شارژی کوچک برای استفاده در خانه، ما بهترین دریل شارژی های موجود در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید مستقیم از سایت بانه ناب سفارش دهید.

 

-    دریل شارژی ماکیتا 24 ولت موتور براشلس مدل Makita.Brushless-24V یکی از بهترین دریل های موجود در بازار است.

 

چرا به خرید دریل شارژی چند کاره نیاز داریم؟

اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که واقعاً به چه نوع دریلی نیاز دارید. آیا می خواهید به وسیله آن یک قفسه را بر روی دیوار بچسپانید یا یک براکت تلویزیون را روی دیوار گچی نصب کنید؟ آیا بطور منظم می خواهید از آن برای سوراخکاری مواد سخت استفاده کنید یا فقط برای مونتاژ وسایل به آن احتیاج دارید؟ این دریل ها برای افراد تازه کار یا افرادی که نیازهای زیادی دارند عالی هستند. اگر می خواهید برای سوراخکاری از دریل تان استفاده کنید بهتر است یک دریل شارژی چکشی خریداری کنید.

 

دریل شارژی بوش

 

دریل های شارژی عادی برای سوراخکاری مواد سخت مانند بتن چندان کارایی ندارند. به همین جهت خرید دریل چکشی شارژی بهترین گزینه پیش روی شماست. هر چند که قیمت دریل شارژی چکشی نسبت به دریل های عادی بالاتر است اما ارزش خریدش را دارد. به وسیله دریل عادی نمی توانید کارهای دریل چکشی را انجام دهید اما با دریل چکشی می توانید هم سوراخکاری کنید هم از آن به عنوان پیچ گوشتی شارژی استفاده کنید.
البته نکاتی هست که بکار بردن آنها طول عمر دستگاه تان را افزایش می دهد. برای مثال بهتر است باتری های آن در جای خشک و به دور از رطوبت نگه داری شوند. مدل های زیادی از دریل شارژی در بازار وجود دارند که می تواند بسته به کارایی و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید یکی را انتخاب کنید. البته پیشنهاد می کنیم کمی بودجه تان را افزایش داده و یک دریل چکشی خریداری کنید تا برای مدت ها بتوانید از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده کنید.

 

-    دریل شارژی 24 ولت دیوالت موتور براشلس  یکی از دریل های سه حالته با کیفیت موجود در بازار است.

 

البته دریل هایی با ابزار کامل نیز وارد بازار شده اند. ازجمله آن می توان به دریل شارژی 36 ولت دیوالت با پک کامل وسایل اشاره کرد. همراه این دریل ابزارهایی مانند چکش، آچار فرانسه، انبر و سیم چین، ست پیچ گوشتی، ست مته، پیچ بند، بکس، اره آهن بر، کارتر و متر فلزی است. ممکن است ابزارهای همراه آن برای انجام کارهای صنعتی چندان از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند اما برای انجام کارهای خانگی مناسب هستند.

 

نظرات کاربران
مرتضی امیدزاده
1402/5/28

واقعا دریل های شارژی براشلس ابزاردار ماکیتا باباتری های 4سلولی از بهترین دریل شارژی ها دراومدند

پاسخ از طرف مدیر سایت
1402/5/28


بله. در کل موتورهای براشلس نسبت به موتورهای زغالی کیفیتشون بهتره

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha