پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید پمپ باد فندکی

راهنمای خرید پمپ باد فندکی

  • 23 تیر 1400
  • سامان موسوی

پمپ باد یا کمپرسور باد فندکی یکی از ابزارهای مورد نیاز و ضروری است که باید داخل هر خودرو باشد. پمپ باد فندکی نه تنها برای باد کردن لاستیک خودرو کاربرد دارد بلکه از آن می توان برای باد کردن توپ، لاستیک دوچرخه و موتور، تشک و اسباب بازی های بادی و غیره استفاده کرد. زمانی که باد لاستیک خودروتان کم شد و یا لاستیک تان پنچر شد با استفاده از کمپرسور بادی فندکی می توانید آن را پرباد کنید تا به نزدیک ترین آپاراتی برسید.
اکثر پمپ های بادی فندکی که در بازار موجود هستند همراه آنها ابزار مورد نیاز برای پنچر گیری نیز می باشد. علاوه بر این وسایل، پیچ گوشتی های تخت و چهار سو، دم باریک، کاتر و چسب قطره ای نیز در داخل اکثر پک ها می باشند. قدرت پمپ های بادی را معمولا بر اساس مقدار هوایی که در یک دقیقه پمپاژ می کنند می سنجند.
ابعاد و وزن کمپرسورهای بادی فندکی نسبت سایر کمپرسورها بسیار کوچک و سبک تر شده و حمل آن را آسانتر کرده است. مدل ها و نمونه های زیادی از پمپ های بادی فندکی در بازار وجود دارند و ممکن است شما را برای خرید پمپ باد فندکی به شک بیاندازند. به همین جهت بهتر است قبل از خرید کمپرسورهای بادی به موارد زیر توجه کنید:


-    آیا همراه پمپ باد فندکی وسایل جانبی نیز می باشد؟
-    حداکثر ولتاژ لازم برای کار با این دستگاه چقدر است؟
-    میزان هوایی که در یک دقیقه پمپاژ می کند چقدر است؟
-    پمپ بادی تک سیلندر است یا دو سیلندر؟
-    چند دقیقه بطور مداوم می توان با آن کار کرد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم برند و مدل های زیادی از پمپ های بادی فندکی در بازار وجود دارد. در این مقاله سعی کرده ایم کار شما را راحت تر کرده و بهترین پمپ باد فندکی را به شما معرفی کنید. با کلیک روی عنوان هر کدام از دستگاه ها می توانید به صفحه محصول رفته و عکس و اطلاعات بیشتری از آن مشاهده کرده و در صورت نیاز خریداری کنید.

 

پمپ باد فندکی دو سیلندر همراه با وسایل کامل پنچر گیری KMAX

 

خرید پمپ باد فندکی

 

این پمپ باد فندکی KMAX که مدل آن C-003  بوده در داخل یک جعبه پلاستیکی محکم قرمز رنگ قرار دارد دارای اندازه 9 × 15 × 25 سانتي متر و وزن 2.5کیلوگرم است. ابعاد و وزن کم این دستگاه حمل و جابجایی آن را برایتان آسانتر می کند. فشار هوای ایجاد شده توسط این کمپرسور بادی برابر  PSI 150 بوده و در هر دقیقه قادر 85 لیتر هوا را پمپاژ کند. اندازه سیلندر این دستگاه 30 میلیمتر بوده و می تواند 15 دقیقه بطور مداوم کار کند. در این پک ابزار مورد نیاز برای پنچر گیری خودرو نیز وجود دارد.

 

پمپ باد فندکی پارکساید مدل RD_AC 14

پمپ باد فندکی خودرو

پارکساید یکی از برندهای معروف آلمانی تولید کننده ابزار آلات می باشد. یکی از تولیدات این شرکت پمپ باد فندکی مدل RD_AC 14 است. این دستگاه ابعادی به اندازه 25x14x10سانتی متر و وزن 2200 گرم دارد. فشار هوای تولید شده توسط این پمپ بادی برابر 150 PSI و در هر دقیقه 75 لیتر هوا را پمپاژ می کند. این دستگاه دو سیلندره بوده و همچنین می توان آن را هم به جا فندکی و هم به صورت مستقیم به باتری خودرو متصل کرد. در این پک ابزار مورد نیاز برای آپاراتی قرار دارد، ازجمله این ابزار می توان به : دم باریک، پیچ گوشتی تخت و چهار سو، چسپ پنچرگیری، کاتر، دو عدد اهرم برای پنچرگیری و رابط فنری اشاره کرد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha