پشتیبانی: 09182096785
همه چیز در مورد خرید چکش تخریب

همه چیز در مورد خرید چکش تخریب

  • 18 خرداد 1400
  • سامان موسوی

چکش تخریب همانگونه که از اسمش پیداست برای تخریب بکار می رود. چکش های تخریب معمولا اندازه ای بزرگ و وزنی سنگین دارند. از این ابزار می توانید برای تخریب بتن، بلوک، کاشی و غیره استفاده کرد. با توجه به وزن و اندازه ای که این ابزار دارد استفاده نادرست از آن ممکن است باعث ایجاد آسیب های جدی شود. به همین جهت قبل از هر چیز باید نکات ایمنی برای کار با چکش تخریب را دانسته و رعایت کنید.
زمانی که از چکش تخریب استفاده می کنید توجه داشته باشید که شخص دیگری نزدیک شما نباشد، زیرا ممکن است که مصالح تخریب شده یا خوب دستگاه به شخصی که نزدیک شما است برخورد کند. در هنگام کار با چکش تخریب حتما از عینک محافظ، کلاه و ماسک برای جلوگیری از ورود گرد و غبار داشته باشید. چون چکش تخریب قدرت زیادی دارند کنترل کردن آن کمی دشوار است، به همین جهت داشتن دستکش های مخصوص می تواند به شما کمک کند که کنترل بیشتری بر روی دستگاه داشته باشید.
اپراتوری که با چکش تخریب کار می کند باید از قدرت بدنی خوبی برخوردار باشد، زیرا برای اینکه چکش تخریب بخوبی کار کند باید به دسته آن فشار وارد کنید تا عمل تخریب را به بهترین نحو ممکن انجام دهد، اما چون اندازه آن بزرگ و وزن زیادی دارد کنترل و فشار وارد کردن با آن برای کسانی که قدرت بدنی کافی ندارند دشوار و خسته کننده است. همچنین شخصی که با این دستگاه کار می کند نباید مستقیم در جلو محلی باشد که در حال تخریب کردن آن است قرار بگیرد، باید کمی نسبت به آن مکان زاویه داشته باشد تا مصالح تخریب شده بر روی آن شخص نریزد.

چکش های تخریب زیادی در بازار وجود دارند، در ادامه این پست به معرفی بهترین چکش های تخریب موجود در بازار خواهیم پرداخت. همچنین می توانید با کلیک بر روی عنوان هر کدام از دستگاه ها وارد صفحه آن محصول شوید و عکس ها و اطلاعات بیشتری در مورد آن مشاهده کنید. تمامی این دریل های تخریب در فروشگاه اینترنتی بانه ناب موجود بوده و می توانید بصورت مستقیم آنها را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

 

دریل 780 وات بتن کن ماکیتا مدل HR2470

بتن کن ماکیتا

این دستگاه یکی از بهترین چکش های تخریب 3 کیلویی موجود در بازار بوده که قطعات آن توسط ژاپن ساخته شده و چین آن را مونتاژ کرده است. این دریل سه کاره بوده و می توان به کمک آن سه کار تخریب، دریل و چکشی را انجام داد. قدرت این دستگاه 780 وات و انرژی ضربه که وارد می کند برابر 2.7 ژول می باشد. همچنین سرعت چرخش این دریل برابر 1100 دور در دقیقه بوده و تعداد ضرباتی که در یک دقیقه وارد می کند برابر 4500 ضربه می باشد. قدرت سوراخکاری این دریل در چوب 32 میلیمتر، در فلز 13 میلیمتر و در سایر مصالح 24 میلیمتر می باشد. این دریل بتن کن در یک جعبه محکم و مقاوم قرار داشته و همراه آن چند مته و قلم تخریب نیز می باشد.

 

دریل تخریب 7 کیلویی پارکساید مدل PBH 1500F6

دریل تخریب پارکساید

ابزارهای ساخته شده توسط شرکت پارکساید از استحکام و قدرت فوق العاده ای برخوردار هستند. یکی از این ابزارها دریل تخریب 7 کیلویی پارکساید است قدرت تخریب آن برابر 7 کیلوگرم و توان آن نیز برابر 1500 وات می باشد. این چکش تخریب که به سفارش روسیه و توسط چین ساخته شده سه کاره بوده (مته،چکش پنوماتیک و اسکنه) و قادر است در هر دقیقه 800 ضربه وارد کند. این دریل 4 شیاره بوده و یکی از ویژگی های آن داشتن دستگیره اضافی بوده که قابلیت چرخش 360 درجه داشته و بسته به کاری که انجام می دهید می توانید محل آن را تنظیم کنید تا کنترل بیشتری بر روی کارتان داشته باشید. این دستگاه در داخل یک جعبه محکم و مقاوم قرار داشته و همراه آن چند عدد مته و قلم تخریب نیز می باشد.

 

چکش تخریب تک کاره 1500 وات زوبر مدل kdh35_1200

دریل تخریب زوبر

این چکش تخریب تک کاره بوده و قدرت تخریب آن برابر 9 کیلوگرم است. قدرت این دستگاه نیز 1500 وات و تعداد ضرباتی که در یک دقیقه وارد می کند برابر 3500 ضربه بوده و انرژی ضربه آن نیز 15 ژول می باشد که نسبت به دیگر چکش های تخریب هم رده خود بسیار بیشتر می باشد. دریل تخریب زوبر بسیار با کیفیت بوده و کار مداوم با آن هیچ خللی در عملکرد و کیفیت دستگاه ایجاد نمی کند. از این دستگاه می توانید برای کارهای سنگین که نیازمند قدرت زیادی هستند استفاده کنید. این دریل تخریب نیز در داخل یک جعبه پلاستیکی محکم و مقاوم قرار دارد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha