پشتیبانی: 09182096785
چگونه بهترین دریل تخریب را خریداری کنیم؟

چگونه بهترین دریل تخریب را خریداری کنیم؟

  • 26 شهریور 1401
  • سامان موسوی

دریل تخریب یکی از برجسته ترین و پرکاربردترین ابزارهای برقی به ویژه در صنعت ساختمان می باشد. از این دریل ها بیشتر برای تخریب دیوارهای بتنی مستحکم و سایر اشیاء استفاده می شود.وقتی که برای خرید دریل تخریب به بازار می روید با انواع دریل ها در قدرت و اندزه های مختلف روبرو می شوید. در این شرایط انتخاب بهترین دریل تخریب کاری دشوار دلهره آور است، زیرا انتخاب دریل مناسب برای نوع کار مناسب بسیار مهم است.
استفاده نادرست از دریل تخریب می تواند بسیار دردسر ساز باشد، زیرا می تواند آسیب بسیار جدی به افراد وارد کند. از این رو استفاده صحیح از آن بسیار مهم است. بنابراین، بیایید روش صحیح استفاده از دریل تخریب را با خیال راحت مورد بحث قرار دهیم.

 

امنیت

استفاده از دریل تخریب کار خطرناکی است. این ابزارها سنگین هستند به همین جهت مانور آنها را دشوار می کند. اگر افرادی در نزدیکی این ابزار کار می کنند برای آنها کلاه مخصوص، عینک محافظ، ماسک گرد و غبار و سایر تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز تهیه کنید. ممکن است این ابزار قدرتمند می تواند به راحتی از دست شما خارج شود. بنابراین، برای حفظ چسبندگی باید از دستکش ایمنی استفاده کنید.

 

وارد کردن فشار

یکی از قوانین مهمی که هنگام استفاده از چکش تخریب باید رعایت شود، محکم گرفتن آن است. هنگام استفاده آن را محکم روی سطح فشار دهید و محکم نگه دارید. فشار کم می تواند باعث لغزش چکش و آسیب شود. همچنین لازم است نوک آن به درستی قرار گیرد. مطمئن شوید که مته در زاویه قائمه قرار گرفته و به سمت پایین است. این به نوک اجازه می دهد تا از طریق آن به مواد وارد شود.

 

نکته: قرارگیری عالی نوک چکش تخریب نقش بسیار مهمی برای یک نتیجه عالی دارد.

 

از کجا شروع کنیم؟

برای یک نتیجه موثر، مهم است که بدانید کار را از کجا شروع کنید. اگر بر روی سطح زمین کار می کنید از کار را از لبه ها شروع کنید. شروع از مرکز یا گوشه می تواند باعث ایجاد مشکلاتی پس از ایجاد نخاله شود. بهتر است از داخل به بیرون کار کنید تا نخاله ها به راحتی خارج شوند. اگر روی دیوار کار می کنید، از نزدیک به مرکز شروع کنید و قلم تخریب را به سمت پایین بکشید. کار از بالا می تواند باعث افتادن بتن روی شما شود.

 

ویژگی هایی که هنگام خرید دریل تخریب باید در نظر گرفته شود:

 

برند:

برند دستگاه یکی از مهمترین فاکتورهایی است که هنگام خرید دریل چکشی باید در نظر گرفته شود. برندی را انتخاب کنید که شهرت خوبی در بازار داشته باشد و از دستورالعمل های ایمنی در هنگام ساخت ابزار پیروی کند.

 

مدل:

انتخاب مدل دریل تخریب نیز مهم است. مدلی که می خواهید انتخاب کنید باید بتواند تمام اهداف شما را بر آورده کند و از قدرت کافی برخوردار باشد.

 

قیمت:

نکته بعدی که باید در نظر گرفت قیمت دریل تخریب است. اطمینان حاصل کنید که قیمت تمام شده محصول باید با توجه به ویژگی هایی باشد که ارائه می دهد.

 

کار با دریل تخریب کمی خطرناک است. به همین جهت قبل از استفاده از آن آموزش مناسبی داشته و در حین استفاده از وسایل حفاظتی نیز استفاده کنید. اگر می خواهید دریل تخریب را به صورت اینترنتی خریداری کنید می توانید بهترین دریل های تخریب را در بانه ناب مشاهده کرده و دستگاهی که با بودجه و نیازتان همخوانی دارد را انتخاب کنید.


ازجمله بهترین دریل های تخریب موجود در بانه ناب می توان به موارد زیر اشاره کرد:


- دریل تخریب 3 کاره ایکس کورت 4 شیار مدل Xcort-XZC05-26 (اصلی)

 

- دریل تخریب ۳ کاره ورکس 750 وات واقعی مدل WX-331


- دریل تخریب 3 کاره زوبر 4 شیار و 800 وات مدل KRH26-800
 

- دریل 1200 وات سه کاره هیلتی مدل TC 26

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha