پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید دریل شارژی

راهنمای خرید دریل شارژی

  • 12 اردیبهشت 1400
  • سامان موسوی

دریل های شارژی ازجمله ابزارهایی هستند که در هر خانه و محیط کاری می توان آنها را دید. از دریل شارژی می توان برای سوراخ کردن و باز و بسته کردن پیچ ها استفاده کرد. ازجمله ویژگی های دریل های شارژی قابل حمل بودن و کار کردن بدون نیاز به برق می باشد. اکثر دریل های شارژی موجود در سایت بانه ناب همراه پک لوازم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در ادامه به معرفی بهترین دریل های شارژی موجود در بازار خواهیم پرداخت.

 

دریل شارژی 36 ولت دیوالت با پک کامل

 

banehnab.com/36-volt-diwalt-cordless-drill-with-full-pack.html

اگر به دنبال یک دریل شارژی همراه با پک کامل وسایل می گردید این دریل شارژی 36 ولت دیوالت بهترین گزینه برای انتخاب است. این دریل شارژی که توسط چین و به سفارش روسیه ساخته شده سه کاره بوده (مته، چکشی، پیچ بند) و سرعت گردش آزاد آن 1400 دور در دقیقه می باشد. همچنین سه نظام این دریل شارژی 10 میلیمتری و اتوماتیک است. ازجمله ابزارهایی که همراه این دریل شارژی می باشد عبارتنداز: باطری یدک، چکش و آچار فرانسه، انبردست و سیم چین، اره، انواع سری مته و پیچ بند، پیچ گوشتی در سایزهای مختلف، فازمتر دیجیتال، متر فلزی و چسب برق.

 

دریل شارژی 36 ولت ماکیتا مدل DCD917

 

دریل شارژی ماکیتا

 

این دریل شارژی که توسط مالزی و تحت لیسانس ژاپن ساخته شده 36 ولت توان داشته و سه نظام آن فلزی بوده و قطر آن 13 میلیمتر است. همراه این دریل شارژی ست کاملی از انواع مته و پیچ بند قرار داشته و تقریبا شما را از خرید مته و پیچ بندهای دیگر بی نیاز می کند. این دریل سه کاره بوده و می توان سه کار مته، چکشی و پیچ بند را با آن انجام داد. همچنین گیربکس این دستگاه نیز دو حالته بوده و قابلیت چپ گرد و راست گرد دارد. این دستگاه باطری یدک نیز دارد و همچنین وزن این دریل 1.9 کیلوگرم می باشد.

 

 

دریل شارژی 88 ولت دیوالت مدل 88V FLIX VOLT

دریل شارژی 88 ولت دیوالت

اگر به دنبال یک دریل پر قدرت می گردید می توان با قاطعیت گفت که دریل شارژی 88 ولت دیوالت مدل 88V FLIX VOLT پرقدرت ترین دریل شارژی موجود در بازار است. این دریل 88 وات توان داشته و سرعت گردش آزاد آن نیز برابر 1500 دور در دقیقه می باشد. ترکمتر این دریل 20 حالته می باشد و گشتاور آن را می توان در 20 حالت مختلف تنظیم کرد. وزن این دریل 2.2 کیلوگرم بوده و سه نظام آن نیز 13 میلیمتر از نوع فلزی می باشد. این دریل دارای باطری یدک بوده و در یک جعبه پلاستیکی محکم قرار دارد تا حمل آن برایتان آسانتر باشد.

 

دریل شارژی 36 ولت دیوالت مدل dcd710dk2

دریل شارژی دیوالت

این دریل بسیار جمع و جور و سبک بوده بطوریکه وزن آن تنها 1.4 کیلوگرم است. سرعت گردش آزاد این دریل 2000 دور در دقیقه است. سه نظام این دریل شارژی نیز 10 میلیمتر پلاستیکی اتوماتیک است. گیربکس این دریل شارژی دوحالته بوده و قابلیت چپ گرد و راست گرد داشته و همچنین می توان با آن سه کار مته، چکشی و پیچ بند را انجام داد. اقلام همراه این دریل عبارتنداز باطری یدک، شارژر، انواع سری مته و پیچ بند، متر فلزی، تیزبر، نوار چسب و رابط فلزی دراز.

 

دریل/پیچ گوشتی شارژی 18 ولت دیوالت مدل dcd710k3

 

دریل شارژی

 

اگر به دنبال یک دریل شارژی ارزان قیمت و با کیفیت برای باز و بسته کردن پیچ ها می گردید این مدل از دریل شارژی دیوالت می تواند گزینه خوبی برایتان باشد. این دریل شارژی دارای 18 وات توان بوده و با آن می توان دو کار مته و پیچ بند را انجام داد. سرعت گردش آزاد این دریل شارژی نیز برابر 1500 دور در دقیقه بوده و سه نظام آن 10 میلیمتر پلاستیکی می باشد. همراه این دریل انواع سری مته و پیچ بند، رابط فنری دراز، باطری یدک، شارژر و دفترچه راهنما می باشد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha