پشتیبانی: 09182096785
مقایسه دریل برقی و دریل شارژی

مقایسه دریل برقی و دریل شارژی

  • 30 آبان 1400
  • زمانه جوانمردی

ابزارهای شارژی به ویژه دریل های برقی امروزه بسیار محبوب هستند. نه تنها استفاده از آنها بسیار راحت است بلکه مزایایی نیز دارند. با این حال برخلاف گجت‌های بی‌سیم مانند لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه، دریل‌های شارژی در مقایسه با نمونه‌های سیم‌دار قدیمی چندان سودمند نیستند. بله آنها می توانند کاری را انجام دهند که همتایان برقی خود می توانند انجام دهند، با این حال بی سیم بودن معایبی نیز دارد. به همین دلیل است که برخی افراد هنوز ابزارهای سیمی را ترجیح می دهند. برای اینکه به شما ایده بدهم در اینجا مقایسه دریل های شارژی و برقی از جمله مزایا و معایب آنها می پردازیم.

 

مقایسه دریل برقی و شارژی

بهترین چیزی که یک دریل شارژی ارائه می دهد راحتی است که به کاربر اجازه می دهد بدون نگرانی در مورد نزدیکترین دوشاخه برق یا سیم های خروجی مزاحم و قطع شده کار کند. همچنین دارای طراحی فشرده و سبک وزن برای کاهش خستگی دست است. ذخیره سازی دریل های شارژی نیز بسیار آسان است با طراحی نرم و فشرده  آنها فقط به فضای ذخیره سازی کوچکی در مقایسه با همتای برقی خود نیاز دارند. با این حال دریل های شارژی در مقایسه با دریل های سیم دار آنقدر قدرتمند نیستند آنها برای استحکام خود به باتری های خود متکی هستند و در حفاری سوراخ ها و پیچ های محرک اغلب محدود هستند. دریل های شارژی نیز در مقایسه با دریل های برقی گران تر هستند.

 

مزایای دریل شارژی :

- قابل حمل و راحتی
- موبایل و سبک
- ذخیره سازی دوستانه
- کنترل بهتر و بسیار قابل مدیریت را ارائه می دهد.

 

معایب دریل شارژی :

- در مقایسه با مته های سیمی، قدرت کمتری دارد
- زمان شارژ بر بهره وری تاثیر می گذارد
- بسیار گران تر

 

اگر قصد خرید دریل شارژی خوب و با کیفیت می گردید پیشنهاد می کنیم دریل شارژی 36 ولت دیوالت، دریل شارژی 36 ولت ماکیتا و یا دریل شارژی 36 ولت هیوندایی را از سایت بانه ناب خریداری کنید. برای خرید دریل شارژی در بانه ناب اینجا کلیک کنید.

 

مزایا و معایب دریل های برقی

دریل های سیمی در مقایسه با نمونه های شارژی خود بسیار قدرتمندتر هستند. آنها قادر به ارائه گشتاور زیاد و سرعت بالاتر هستند می توانند سوراخ های بزرگتری ایجاد کنند و بدون هیچ مشکلی پیچ های بزرگتر را بچرخانند. دریل های سیمی بدون اتکا به شارژ باتری زمان خرابی را به شدت کاهش می دهد و بهره وری را به حداکثر می رساند. از ابتدای پروژه تا انجام آن می توان از آنها استفاده کرد. آنها همچنین در مقایسه با همتایان شارژی خود ارزان تر هستند.
با این حال دریل های سیمی فضای زیادی را اشغال می کنند که ممکن است باعث شلوغ شدن فضای شما شود. با اتکا به پریزهای برق کاربران باید به دنبال نزدیکترین پریز برای استفاده از این ابزار باشند.


مزایای دریل برقی:

- گشتاور و سرعت بیشتری را ارائه می دهد.
- بهره وری را به حداکثر می رساند و زمان توقف را کاهش می دهد.
-همیشه آماده استفاده است.
- در مقایسه با دریل های شارژی ارزان تر هستند.

 

 معایب دریل برقی:

-  برای کار به پریز برق نیاز دارند.
- برای استفاده در فضای باز بدون برق مناسب نیستند.
- فضای زیادی را اشغال می کند.

اگر قصد خرید دریل برقی دارید می توانید دریل سه کاره بتن کن بوش ، دریل سه کاره بتن کن ماکیتا ، دریل چکشی ماکیتا را از سایت بانه ناب خریداری کنید. برای خرید دریل برقی در بانه ناب اینجا کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha