پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید بهترین تراز لیزری

راهنمای خرید بهترین تراز لیزری

  • 12 آبان 1401
  • سامان موسوی

اگر به اندازه گیری بسیار دقیق نیاز دارید خرید تراز لیزری بهترین ایده است. استفاده از تراز لیزری نه تنها سریع تر آسان تر است بلکه دقیق تر نیز هستند. اما در مقابل نسبت به لوازم سنتی گرانتر هستند. اما گران بودن آن دلیل قانع کننده ای برای عدم خرید تراز لیزری نیست. با این حال بعضی از ترازها دقیق تر از بقیه هستند. اگر به دنبال خرید یک تراز با کیفیت گشته باشید مطمئنا با مدل های زیادی مواجه شده اید قیمت های مختلفی دارند. به همین جهت باید دستگاهی را انتخاب کنید که هم با بودجه تان سازگار باشد و هم کاری که می خواهید با آن انجام دهید را پوشش دهد.

 

قیمت تراز لیزری


همه ترازهای لیزری کارهای مشابهی را انجام می دهند. همه این دستگاه ها یک پرتو لیزر دارند که بر روی جسم مورد نظر می تابد. با این حال فراتر از آن، همه چیز می تواند بسیار پیچیده شود. آنها دارای ویژگی های مختلف، دقت و بردهای متفاوتی هستند. به همین جهت در ادامه با بررسی ویژگی های یک تراز لیزری خوب به شما کمک می کنیم تا بهترین تراز لیزری را که با کارتان متناسب است پیدا کنید.

 

خرید تراز لیزری

 

برد تراز لیزری

ابزارهای مختلف دامنه های مختلفی دارند. بعضی از آنها می توانند فقط تا 10 متر و بعضی می توانند تا 40 متر را پوشش دهند. پرتو نور لیزر وقتی دورتر پخش می شود ضعیف می شود. برای پوشش دادن فواصل طولانی به یک پرتو نور قدرتمند نیاز دارید. ترازهای لیزری ارزان معمولا برد کمتری دارند زیرا هزینه کمی برای ساخت آنها خرج شده است. به همین دلیل، فاصله ای که یک دستگاه اندازه گیری لیزری می تواند به آن برسد بیشتر به قیمت ابزار بستگی دارد.
اگر می خواهید ترازتان فواصل طولانی را نیز پوشش دهد باید پول بیشتری خرج کنید. اگر فقط نیاز به اندازه گیری یک منطقه کوچک دارید، توصیه می کنیم ابزار ارزان تری خریداری کنید. اگر کارتان به گونه ای است که نیازی به تراز لیزری با برد بیشتر ندارید منطقی نیست که هزینه زیادی بابت خرید آن بپردازید.

 

-    اگر به دنبال ترازی با برد زیاد می گردید پیشنهاد می کنیم به فکر خرید تراز لیزری 360 درجه ماکیتا 4 بعدی و چمدانی مدل 4D-B04-16G باشید.

 

دقت تراز لیزری

دقت ترازهای لیزری با هم فرق میکند. در واقع هر اندازه ترازی که می خواهید دقیق تر باشد باید پول بیشتری بابت آن بپردازید. اما همیشه اینطور نیست، بعضی وقت ها پیش می آید که برخی از ابزارهای لیزری ارزان قیمت کاملا دقیق هستند و سایر گزینه های گران قیمت اصلا دقیق نیستند. به طور کلی، شما می خواهید دقیق ترین ابزار ممکن را دریافت کنید.
اما لازم نیست که همیشه دقیق ترین تراز لیزری را داشته باشید همینکه بتواند کارتان را با دقت بالایی انجام دهد کافی است. مگر اینکه بخواهید بصورت حرفه ای کار کنید، در این صورت خرید تراز لیزری دقیق لازم است. به همین جهت باید ترازی را انتخاب کنید که از دقت کافی برای انجام کارتان برخوردار باشد.


-    اگر به دنبال ترازی دقیق هستید خرید تراز لیزری دیوالت 360 درجه و نور سبز می تواند گزینه مناسبی باشد.

 

قیمت و خرید تراز لیزری

 

گزینه های محاسبه

بیشتر ابزارها می توانند محاسبات را نیز انجام دهند. بعضی از ابزارهای لیزری مانند متر لیزری ماکیتا 100 متر یا تراز لیزری 3 کاره می توانند می توانند محاسباتی مانند مسافت، حجم، ارتفاع و حتی رابطه فیثاغورث را محاسبه کنند. اکثر آنها می توانند جمع و تفریق اولیه را انجام دهند، اگرچه برخی از آنها اصلاً قدرت محاسباتی ندارند. اگر محاسبات ضروری هستند، باید بررسی کنید که ابزاری که خریداری می کنید می تواند محاسبات لازم را انجام دهد. قبل از خرید تراز مورد نظر باید تعیین کنید که به آیا نیاز دارید که ترازتان محاسبات را نیز انجام دهد یا نه؟

 

-    با خرید شیب سنج دیجیتال یا شیب سنج لیزری ATuman از آن به عنوان یک تراز لیزری و شیب سنج دیجیتال استفاده کنید.

 

سهولت استفاده

اکثر ترازهای لیزری عملکرد یکسانی داشته و استفاده از آنها ساده بوده و تنها با فشار دادن یک دکمه می توانید از آنها استفاده کنید. اما بعضی از ترازها دارای عملکرد و دکمه های مختلفی می باشند و کار با آنها پیچیده است. با این حال، ابتدا باید نحوه استفاده از آنها را بدانید! گفتن این کار در برخی موارد آسانتر از انجام آن است. توصیه می کنیم ساده ترین گزینه موجود در بازار را برای استفاده از آن انتخاب کنید. آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که نحوه استفاده از تراز لیزری را بیابید که استفاده از آن باید بسیار آسان باشد.

امیدواریم این مقاله یک نمای کلی از تمام ابزارهای اندازه گیری لیزری موجود را ارائه داشته باشند. اگر به دنبال خرید تراز لیزری هستید می توانید با پیشتیبانی 24 ساعته بانه ناب تماس گرفته و راهنمایی های لازم در مورد انواع ترازهای لیزری را دریافت کنید.

 

پشتیبانی بانه ناب: 09182096785

دفتر فروش: 08734246792

پیج اینستاگرام: baneh.nab

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha