پشتیبانی: 09182096785
راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی

  • 28 مهر 1401
  • سامان موسوی

داشتن پیچ گوشتی شارژی خوب به میزان بسیار زیادی در وقت شما سرفه جویی می کند. اگر هنوز از پیچ گوشتی دستی یا دریل شارژی استفاده می کنید که بیش از یک دهه از عمر آن می گذرد، وقت آن رسیده است که آن را ارتقا دهید. به مچ دست خود استراحت دهید و با سپردن آن به یک پیچ گوشتی شارژی، کمی از کار خود صرفه جویی کنید. با پیچ گوشتی های شارژی می توانید کارهای بیشتری را در زمان کمتر و با تلاش کمتر انجام دهید. در این مقاله نحوه خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی را به شما خواهیم گفت. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

راهنمای کامل خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی

همانطور که قبلا ذکر شد بهترین پیچ گوشتی های شارژی حتی سخت ترین پروژه ها را بسیار ساده تر می کنند. اگر در پروژه های فنی مشغول کار هستید سرمایه گذاری در خرید پیچ گوشتی شارژی می تواند در زمان و هزینه های شما صرفه جویی کند. از سوی دیگر، یافتن بهترین محصول برای کار همیشه ساده نیست، به خصوص اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی باشید.

 

خرید پیچ گوشتی شارژی

 

مزایای خرید بهترین پیچ گوشتی شارژی چیست؟

همانطور که گفتیم داشتن یک پیچ گوشتی شارژی با کیفیت و خوب کارهای شما را سریع تر انجام می دهد. در پیچ گوشتی های دستی از نیروی فیزیکی برای باز و بسته کردن پیچ ها استفاده می شود و اگر کارتان زیاد باشد پس از مدتی مچ دست تان شروع به درد کردن می کند. اما در پیچ بند شارژی از موتور الکتریکی برای باز و بسته کردن پیچ ها استفاده می شود و نیازی به هیچ نیروی فیزیکی نیست. به همین جهت با خرید پیچ بند شارژی می توانید در زمان و نیروی جسمانی تان صرفه جویی کنید. از آنجایی که پیچ‌کاری برای بسیاری از مشاغل و کارهای خانگی مورد نیاز است، هرکسی که روی یک پیچ‌گوشتی شارژی سرمایه‌گذاری کند، بدون شک در دراز مدت سود خواهد برد.

 

هنگام خرید پیچ گوشتی شارژی چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیرید؟

قبل از خرید پیچ گوشتی شارژی باید بدانید که از آن برای انجام چه کاری استفاده می کنید؟ آیا آن را برای انجام کارهای خانگی می خواهید و یا شغل تان به گونه ای است که باید بطور مداوم از آن استفاده کنید؟ آیا در مکانیکی کار می کنید؟ کناف کار هستید؟ کار برق ساختمان انجام می دهید یا در خط مونتاژ مبلمان مشغول به کار هستید؟
دفعات استفاده از ابزار دومین نکته برای تعریف بهترین پیچ گوشتی شارژی است. خرید مدل سیم دار در صورت استفاده تمام روز ترجیح داده می شود. اگر فقط 2 یا 3 ساعت در روز از آن استفاده می شود ممکن است یک مدل شارژی با یک باتری اضافی برای شما مناسب تر باشد. بسیار مهم است که به کارایی پیچ گوشتی توجه کنید، به خصوص اگر به طور مکرر از آن استفاده شود.

 

خرید پیچ بند شارژی


قدرت پیچ گوشتی شارژی رابطه مستقیمی با گشتاور آن دارد. همچنین قدرت پیچ‌گوشتی‌های برقی که از برق تغذیه می‌کنند، مستقیماً با قدرت موتور متناسب است. این محدوده بین 450 تا 705 وات است. اگر از ترانسفورماتور خارجی برای تغذیه پیچ گوشتی برقی استفاده شود هرچه ولتاژ تغذیه بیشتر باشد پیچ گوشتی قدرتمندتر خواهد بود. در عین حال قدرت پیچ گوشتی های شارژی متناسب با ولتاژ باتری است. محدوده ولتاژ از 3.6 ولت (V) تا 18 ولت (V) برای قوی ترین ها است. ولتاژ بالا عمر باتری را طولانی تر می کند و از نیاز به شارژ مجدد باتری ها جلوگیری می کند.

-    یکی از بهترین پیچ گوشتی های شارژی موجود در بازار پیچ گوشتی شارژی دیوالت 24 ولت است که می توانید آن را در سایت بانه ناب خریداری کنید.

 

سرعت چرخش بسیار مهم است، به خصوص اگر به طور مکرر از پیچ گوشتی شارژی استفاده می کنید. پیچ گوشتی برقی با سرعت بیشتری نسبت به پیچ گوشتی های شارژی می چرخد. معمولاً پیچ گوشتی های برقی فقط یک سرعت چرخش دارند. معمولا سرعت چرخش پیچ بند برقی تا 3800 دور در دقیقه و سرعت چرخش پیچ بند شارژی تا 1800 دور در دقیقه است. همچنین سرعت پیچ گوشتی های برقی ضربه ای بر حسب تعداد در دقیقه اندازه گیری می شود و از 3000 تا 50000 cps/min متغیر است.

 

لوازم جانبی

هنگامی که نوبت به انتخاب بهترین پیچ گوشتی شارژی می رسد، ضمیمه ها، قطعات و الحاقات زیادی که به شما امکان می دهند تجهیزات تخصصی تر یا کارهای چالش برانگیز تری را انجام دهید نقطه فروش کلیدی هستند. بعضی از تولید کنندگان لوازم جانبی زیادی همراه پیچ گوشتی شارژی قرار می دهند تا فروش بهتری داشته باشند. بعضی از وسایلی که همراه دستگاه است ممکن است کاربردی باشد ولی از بعضی وسایل ممکن است هرگز استفاده نکنید. با این حال، ایده خوبی است که به دنبال یک پیچ گوشتی شارژی باشید که حداقل شامل ابتدایی ترین قطعات پیچ گوشتی مورد نیاز شما باشد. در غیر این صورت، ممکن است یک کار را شروع کنید تا متوجه شوید که تجهیزات لازم برای تکمیل آن را ندارید!
یک نمونه از این پیچ گوشتی ها پک کامل دریل و پیچ بند شارژی دیوالت است که شامل وسایلی مانند آچار فرانسه، چکش، انبر دست، سیم چین، اره آهن بر، فاز متر دیجیتال، متر فنری، پیچ گوشتی در سایزهای مختلف، کاتر، ست سری مته، پیچ بند و بکس. می توانید همین الان خرید پک کامل پیچ گوشتی شارژی دیوالت 36 ولت را در سایت بانه ناب انجام دهید.

 

قیمت و خرید پیچ بند برقی

 

آیا می توان از پیچ گوشتی شارژی به عنوان دریل استفاده کرد؟

بله، می توانید از پیچ گوشتی شارژی به عنوان مته برای مواد نرم تر استفاده کنید، اما فقط روی مواد نرم تر. برای نمونه از دریل شارژی 24 ولت ماکیتا براشلس می توانید هم به عنوان مته برای سوراخکاری و هم به عنوان پیچ بند استفاده کنید. این دریل سه حالته بوده و یکی از حالت های آن چکشی است که با استفاده از آن می توانید سطوح سخت تر را نیز سوراخ کنید. همراه این دریل پک کامل سری مته برای سوراخکاری، سری پیچ بند و سری بکس می باشد. به دلیل اینکه موتور این دریل از نوع براشلس و بدون زغال است قدرت و کیفیت بیشتری نسبت به دریل های زغالی دارد.

چه تازه کار باشید چه حرفه ای باید پیچ بندی را انتخاب کنید که امکانات مورد نظر شما را داشته باشد. یکی از موارد تعیین کننده در این کار قیمت پیچ گوشتی شارژی است. بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که قیمت آن نیز برایتان به صرفه باشد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha