پشتیبانی: 09182096785
آیا ابزار آلات شارژی ارزش خرید دارند؟

آیا ابزار آلات شارژی ارزش خرید دارند؟

  • 4 مهر 1401
  • سامان موسوی

بدون شد استفاده از ابزارهای شارژی برای کارهای خانگی گزینه مناسبی به نظر می رسند. اگر زیاد به پریز برق دسترسی نداشته باشید بهترین گزینه خرید ابزار شارژی است. مزیت داشتن ابزار شارژی این است که می توانید آن را در هر جایی که می خواهید استفاده کنید. باتری ها نیز قابل شارژ هستند، بنابراین لازم نیست نگران منبع تغذیه باشید.
اما مانند هر چیز دیگری، ابزارهای برقی بی سیم نیز مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین، قبل از خرید یکی از اینها برای خانه خود، مهم است که تعیین کنید آیا ارزش خرید آن برای استفاده خاصی که می خواهید از آن استفاده کنید را دارد یا خیر. بنابراین، قبل از خرید یکی از اینها برای خانه خود، مهم است که تعیین کنید آیا ارزش خرید آن برای استفاده خاصی که می خواهید از آن استفاده کنید یا خیر. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید یک ابزار برقی بی سیم در نظر بگیرید تا ببینید آیا با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر و آیا معامله خوبی برای شما خواهد بود یا خیر.


همچنین برای خرید ابزارآلات شارژی مانند دریل شارژی، تراز لیزری و آچار بکس شارژی به سایت بانه ناب مراجعه کنید.

 

قیمت ابزار آلات شارژی

ابزارهای شارژی امروزی برای استفاده آسانتر، سبک و خوش دست طراحی شده اند. همچنین ابزارهای شارژی مدرن دارای باتری لیتیوم یونی هستند که میزان نگهداری شارژ آنها را بسیار طولانی تر کرده است. باتری های لیتیوم یونی گران هستند و به همین دلیل است که ابزارهای برقی نیز نسبتاً گران هستند. این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا نیاز به خرید یک ابزار گران قیمت با باتری لیتیوم یونی دارید یا به ابزارهای قدیمی نیکل کدیوم راضی هستید.
باتری های نیکل کدیوم ارزانتر بوده به همین دلیل ابزارهایی که این باتری را دارند قیمت ارزانتری دارند. اگر زیاد از ابزار خود استفاده نمی‌کنید یا به کارهای سنگین نیاز ندارید، می‌توانید به سراغ ابزار ارزان‌تر Ni-Cd یا بهتر از آن، ابزاری برقی بروید که هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت. اگر قصد دارید زیاد از ابزارتان استفاده کنید بهتر است نوع که دارای باتری لیتیوم یونی را دارد خریداری کنید.

 

قابل حمل بودن

بدون شک، ابزارهای شارژی در مقایسه با ابزارهای برقی از نظر قابلیت حمل دارای مزیت بسیار بیشتری هستند. از آنجایی که شما محدود به طول سیم ها نیستید یا مجبور نیستید به منبع برق ثانویه وابسته باشید، ابزار شارژی انعطاف پذیری بسیار بیشتری را ارائه می دهد. همچنین استفاده از آن راحت است زیرا می توانید آن را در هر جهتی بدون گره خوردن سیم ها یا داشتن محدودیت حرکتی جابجا کنید. بنابراین، مانور دادن این ابزارها بسیار آسان تر است. اگر قصد دارید از ابزار برقی خود در تمام خانه یا بیرون استفاده کنید، بهتر است به سراغ ابزار شارژی بروید. اگر قصد دارید از آن فقط در میز کار خود در کارگاه خود استفاده کنید، بهتر است به سراغ یک ابزار برقی ارزان‌تر بروید.

 

خرید ابزار آلات شارژی

 

نگهداری ابزار

ابزارهای شارژی مزیت بزرگ دیگری در نگه داری آسان دارند. سیم‌ها و ضمیمه‌های ابزارهای برقی سیم‌دار معمولاً وقتی می‌خواهید آنها را در یک کابینت کوچک نگهداری کنید دردسر بزرگی هستند. با ابزارهای شارژی این نوع مشکل ایجاد نمی شود. به راحتی می توانید آن ها را در کشو، کمد یا قفسه نگهداری کنید.

 

منبع انرژی

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با ابزارهای شارژی با آن مواجه هستند، منبع تغذیه متناوب است. ابزارهای برقی بی سیم شما پس از چند ساعت کار مداوم باید شارژ شوند. اگر نیاز دارید از ابزارتان برای مدت طولانی استفاده کنید، ابزاری که با باتری کار می کند ممکن است مانعی ایجاد کند. بعد از هر چند ساعت، باید ابزار خود را برای شارژ مجدد زمین بگذارید و باعث می شود مقداری زمان ارزشمند را از دست بدهید. مهم نیست که باتری ابزار شما چقدر قوی باشد، ظرفیت محدودی خواهد داشت. همچنین، اگر برای شارژ مجدد باتری ها بیش از حد صبر کنید، عملکرد ابزار کاهش می یابد. هنگامی که باتری تخلیه می شود، سرعت ابزار تحت تأثیر قرار می گیرد.
با این حال، با ابزارهای برقی سیمی این مشکلات به وجود نمی آیند. در مورد یک ابزار برقی با سیم، منبع تغذیه مداوم برای ابزار وجود دارد زیرا به پریز برق خانه یا محل کار شما متصل است. بنابراین، تا زمانی که برق قطع نشود، می‌توانید برای مدت طولانی از ابزار استفاده کنید بدون اینکه تأثیری بر عملکرد داشته باشید.

 

کدام ابزار شارژی می تواند مفید باشد؟


تقریباً تمام ابزارهای برقی این روزها در دو نوع سیمی و بی سیم در دسترس هستند. چند ابزار متداول وجود دارد که به شکل های بی سیم در دسترس هستند و می توانند برای کیت ابزار خانگی شما مفید باشند.

برخی از این ابزارهای برقی بی سیم عبارتند از:


-    دریل شارژی
-    پیچ بند شارژی
-    آچار بکس
-    تراز لیزری

اینها ابزارهایی هستند که هر خانه ای برای تعمیرات جزئی و حتی کارهای فنی و صنعتی نیاز دارید. لازم نیست از دستگاهی استفاده کنید که کابل آن از سرتاسر خانه کشیده شده باشد. به همین دلیل بهتر است برای انجام کارهای خانگی از ابزارهای شارژی استفاده کنید.

 

معرفی بهترین ابزار آلات شارژی


وقتی صحبت از ابزارهای برقی بی سیم می شود، نمی توانید کیفیت را به خطر بیندازید. این ابزارها بسیار گران هستند و فقط برندهای خوب و معتبر می توانند بهترین تجهیزات را با کیفیت و بادوام تهیه کنند. از آنجایی که ابزارهای برقی در معرض سرعت بسیار بالا و استفاده سنگین هستند، داشتن قطعاتی بادوام و قابل اعتماد بسیار مهم است. این برندها چندین دهه است که ابزارهای برقی تولید می کنند. هر کسی که با ابزارهای برقی آشنا باشد، مطمئناً این مارک ها و شهرت آنها را می شناسد.

اگر به دنبال خرید ابزار شارژی هستید ابزارهای زیر بهترین گزینه هستند:


- دریل شارژی 24 ولت دیوالت براشلس


- دریل شارژی ماکیتا 24 ولت براشلس


- سنگ فرز شارژی زوبر


- تراز لیزری دیوالت


- آچار بکس شارژی ایکس کورت

 

مراقبت از ابزارهای شارژی

ابزارهای برقی شارژی کم و بیش قوی هستند و نیازی به مراقبت خاصی ندارند. بدون اتصال سیم، آسیب بسیار کمی در طول ذخیره سازی یا دوره های بیکاری ایجاد می شود. با این حال، بهتر است ابزارها را با کمی دقت نگهداری کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشند. تمیز نگه داشتن ابزارها، خنک شدن آنها پس از استفاده، تیز نگه داشتن ابزارهای برش، تعویض قطعات فرسوده، شارژ منظم آنها و نگهداری صحیح شان می تواند کمک زیادی به حفظ عملکرد شان کند.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهد

شما نیز نظر خود را بنویسید

Captcha